Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Agáta nedá Jaromírovi pokoj ani v oblacích: Já ho zabiju, vtipkovala Hanychová

Agáta Hanychová sdílela nový snímek se svým Jaromírem.
Zdroj: se souhlasem Agáty Hanychová
+ Další 4 fotografie
na cestách

Zdá se, že influencerka Agáta Hanychová (37) a mediální magnát Jaromír Soukup (53) se rozhodli střihnout si cestu kolem světa. Poté, co se vrátili z dlouhé dovolené ve Španělsku, už zase nazuli toulavé boty a vyrazili za další romantikou, tentokrát za velkou louži, a protože je let do New Yorku dlouhý, krátila si ho zamilovaná dvojice jak jinak než hašteřením. A nebyla by to Agáta, aby vše pečlivě nezaznamenala na Instagram. 

Agáta a Jaromír na cestách

Co se škádlívá, to se rádo mívá, tak praví staré pořekadlo, které platí i pro bývalou modelku Agátu Hanychovou a její další velkou lásku Jaromíra Soukupa. Nejstarší dcera herečky Veroniky Žilkové dělá s mediálním magnátem a moderátorem největšího počtu televizních pořadů na světě opravdové divy. Nejenže pověstný morous vedle oblíbené influencerky září štěstím, ale svou lásku jí vyznává veřejně a to je něco, o čem si jeho expartnerky mohly nechat jen zdát.

Soukupa a Hanychovou od sebe dělí dlouhých 16 let, a proto není divu, že jsou pro majitele TV Barrandov některé Agátiny praktiky nepochopitelné. Mezi ně například patří to, že téměř neodloží mobilní telefon a své soukromí sdílí s více než dvěma sty tisíci followerů na Instagramu. Občas ale chce mít svou partnerku jen pro sebe a jako ten starší a životem protřelejší se ji snaží usměrnit, jako tomu bylo v letadle během jejich další společné cesty, tentokrát do Ameriky.

Hudry, hudry

Známý pár se uvelebil na sedačkách letadla, ve kterém stráví mnoho hodin letu. Hanychová vytáhla telefon a začala se svými fanoušky sdílet dojmy z letu do New Yorku, načež se na displeji objevil Jaromír a káravě poznamenal: "Nech už ty storíčka." "Já ho zabiju," odvětila mu jeho drahá polovička. "Hudry, hudry, hudry," dodala, čímž mezi řádky přiznala, že má se Soukupovým remcáním zřejmě své zkušenosti.

Agáta s Jaromírem si užívají léto naplno. Více než měsíc si užívali romantiku u moře ve Španělsku a po svém návratu opět frnkli, tentokrát obdivovat krásy slavného amerického velkoměsta. Tak snad Jaromír Soukup po prázdninách a návratu z cest neostrouhá a nestane se po uplynutí čtvrt roku pouze Agátinou letní láskou.

Jak to začalo jiskřit?

Magazínu Exkluziv, který patří do Soukupovy mediální stáje, poskytli společný rozhovor, v němž prozradili detaily svého vztahu. "Na první rande jsme šli do restaurace, kde nás potkalo dost lidí, takže bylo jasné, že to praskne. Upřímně řečeno, oba máme v tomto ohledu dost zkušeností a já jsem věděl, že nějakým skrýváním Aguš urazím, což jsem nechtěl. Jí je to ale jedno," svěřil se Soukup.

Jejich vztah nabral na obrátkách raketovou rychlostí a zdá se být mimořádně intenzivní. Jaromír vedle Agáty viditelně omládl a je samý úsměv, i když připustil, že už se stačili i pohádat. "Pohádali jsme se šestkrát za hodinu," upřesnil Soukup pro svůj časopis zvesela.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy