Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Agáta nebude sedět v koutě: Hanychová kvůli Dopitovi vzala na milost golf a stará láska nerezaví

Agáta Hanychová: Odjela s Dopitou na golf, ale jeho přítomnost zatajila
Zdroj: koláž eXtra.cz/profimedia/se souhlasem A. Hanychové
+ Dalších 15 fotografií
jistření

Influencerka Agáta Hanychová se z rozchodu s Jaromírem Soukupem oklepala a opět si užívá život naplno, a dokonce zkouší nové věci. Na svém Instagramu se pochlubila, že si poprvé v životě zkusila zahrát golf. Může za změnu jejího názoru na tento sport její expartner Mirek Dopita, ke kterému má v poslední době blíže než kdy dříve?

Vzala golf na milost

Bývalá modelka Agáta Hanychová rozhodně není ten typ ženy, která by po rozchodu s otcem svého dítěte seděla v koutě a hořekovala nad svým pohnutým osudem, naopak, pořádně na sobě maká, srší energií a svému expartnerovi, mediálnímu magnátovi Jaromíru Soukupovi, dennodenně ukazuje, jak se bez něj v pohodě obejde.

Aguš se řídí heslem, že pro jedno kvítí slunce nesvítí a její fanoušci si mnou ruce, že jejich nejoblíbenější influencerka dost možná vstoupí dvakrát do stejné řeky. Bývalá modelka si totiž v poslední době až příliš dobře rozumí s Mirkem Dopitou, tatínkem svého nejstaršího syna Kryšpína.

I když ve svých příspěvcích na Instagramu zatím společnou fotku se svou někdejší velkou láskou nezveřejnila, vyrazila si s Kryšpínem a jeho tatínkem na golf, a světe div se, ono ji to dokonce začalo bavit. "Vždy jsem si říkala, že je to strašná nuda a že to nikdy hrát nebudu. Vše se má v životě zkusit," napsala Agáta k několika sdíleným snímkům a přidala dva zdánlivě nevinné hashtagy láska a život.

"Jenom pro chytráky, hraju to poprvé, takže můj postoj opravdu není ideální," omlouvala se Agáta svým followerům se smíchem. Na Agátě je vidět, nebo to alespoň tak působí, že se jí rozchodem se Soukupem paradoxně ulevilo a den strávený společně s Mirkem si upřímně užívá nejen ona, ale i Kryšpín, který by byl jistě rád, kdyby to jeho rodiče spolu zkusili ještě jednou.

Stará láska nerezaví

Nejen Kryšpín, ale i Agátini fanoušci by rádi viděli, že stará láska nerezaví. "Ha, jsou s Dopitou na golfu, super," napsala komentář akabulda. "Ano vidíme, s panem M. D. hrajeme golf... (akorát hrajeme, že tam M.D. není)," okomentoval rodinné odpoledne betmenw. "Agáta strašně rozkvetla! Jsem taky ráda, že je s Dopitou! Je to fešák! Hlavně ať jsou šťastní," nechala se slyšet lk.2611, která v tom má evidentně víc jasno než sami dva hlavní aktéři.

Takhle Agáta mluvila o Jaromírovi ještě v květnu

Možná Agátu s Mirkem v posledních dnech spojuje to, že se oba nacházejí v podobné vztahové situaci. Zatímco Agáta je po rozchodu s Jaromírem Soukupem, Mirek se rozvádí se svou manželkou Terezou. Mohli v sobě vzájemně najít spřízněnou duši, které si mohou postěžovat, poplakat na rameni a vzhledem k tomu, že Dopita párkrát u Hanychové údajně strávil noc, tak si možná i nezávazně zadovádět.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy