Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Agáta naložila snoubenci Mašlíkové: Chceš být slavný, ale nemáš na to mozek! Jak ji silikonová modelka setřela a proč se vlastně hádají?

Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Agáta Prachařová, Hanka Mašlíková a André Reinders. To není milostný trojúhelník, ale pěkně rozhádaná trojka. Bývalá rebelka českého šoubyznysu ukázala, že pořád ví, zač je toho loket. Trenérovi naložila tak, že se do toho vložila i jeho snoubenka Mašlíková. Co se vlastně stalo?

Pokud André zrovna nerozdává rány v kleci, tak cvičí a trénuje ve fitku. Rozčílilo ho, že některé celebrity mu fušují do řemesla a natáčejí si vlastní videa, na kterých není všechno technicky správně, a rozhodl se o tom informovat na sociálních sítích.

"Proč si proboha kdejaká celebrita, která byla párkrát ve fitku, myslí, že může ukazovat, jak se má cvičit? To, že se mnoho z nich předvádí u nesmyslných cviků, jsem si už zvykl. Ale to si pro vlastní zviditelnění vezmou na triko, že si podle jejich návodu někdo bude ničit tělo? Ať to dělají samy se sebou a neničí jiné," napsal k fotkám snažících se dam. A jednou z nich byla i Agáta, která předváděla klik.

Nenechala si to líbit a tvrdě reagovala na svém Instagramu. "Chci být slavný a nemám na to... mozek? Svaly? Tak kopu všude, kde to jde... Chlapče, co se starat o sebe a nechat lidi žít. Neříkám holkám ať chodí na party, nežerou a atd... Jen se fotím, když jdu běhat nebo cvičit. Soustřeď se na sebe a bude ti líp. Je mi tě líto."

Tahle reakce rozlítila jeho snoubenku Hanu Mašlíkovou (34) a hned jí odepsala s tím, že její má magisterský titul a roky dřiny za sebou. Prý se má raději zamyslet a ne zbytečně útočit. Pak to nevydržela a šťouchla do Agáty pořádně.

"A ještě jedna otázka, můžeme vědět, proč jsi cca před měsícem odchytla Andrého ve fitku a žádala ho, aby tě trénoval? Trošku tomu nerozumím, když je to jen hora svalů bez mozku! Chápu, že jsi naštvaná, že tě odmítl trénovat, ale tvá reakce je trošku přehnaná."

Celou hádku najdete v galerii, a to včetně cvičenek, které André tak kritizoval.

Související články

Další články