Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Agáta nakreslila obraz, ze kterého mrazí! Podobný vytvořila zpěvačka Iveta Bartošová. Volá snad modelka o pomoc?

+ Dalších 19 fotografií
Modelka Agáta Prachařová (31) v tuto chvíli prožívá snad nejhorší období ve svém životě. Je ve čtvrtém měsíci těhotenství a její manžel Jakub Prachař (33) požádal o rozvod. Ona ve svém smutku namalovala obraz, ze kterého mrazí. Podobný totiž před smrtí nakreslila i zpěvačka Iveta Bartošová. Fanoušci o Agátu mají velký strach!

Agáta Prachařová byla nevěrná a její manželství provalený románek s fotografem neustálo. Snad i proto její poslední snímky vypovídají o jejím velkém žalu. A možná ještě více celou situaci podtrhl obraz srdce, který Agáta umístila na Instagram. Dala tak najevo svoje emoce a to, že prožívá nejtěžší období v životě.

„Obraz svědčí o výrazném emotivním prožívání, kde se emoce střídají polárně. Na jedné straně je patrný depresivní kontext, zklamání, které rámuje torzo drceného citu, na druhé straně se objevuje i pronikající obranný mechanismus agresivní odpovědi v symbolice srdce. Celkově působí obrázek jako demonstrativní volání a žaloba světu,“ řekl redakci eXtra.cz k obrazu Cimický.

Velmi děsivé je to, že podobný obraz namalovala před svojí smrtí i zpěvačka Iveta Bartošová, která trpěla depresemi a spáchala sebevraždu skokem pod vlak. Svým obrazem chtěla vyjádřit pocity beznaděje a silné negativní emoce. Bylo z něj patrné, že zpěvačka trpí. Z obou obrazů mrazí!

Je vidět, že modelka na tom není vůbec dobře a fanoušci o ni mají strach. Podporují ji, aby myslela jen na svoje nenarozené miminko a snažila se nestresovat. Všichni doufají, že modelka jen potřebovala ventilovat svoje emoce a není to nic vážnějšího. Snad je to jen otázka času, kdy se všechny rány zahojí a Agáta nepropadne takovým silným depresím jako Iveta.

Související články

Další články