Agáta Prachařová byla nevěrná a její manželství provalený románek s fotografem neustálo. Snad i proto její poslední snímky vypovídají o jejím velkém žalu. A možná ještě více celou situaci podtrhl obraz srdce, který Agáta umístila na Instagram. Dala tak najevo svoje emoce a to, že prožívá nejtěžší období v životě.

„Obraz svědčí o výrazném emotivním prožívání, kde se emoce střídají polárně. Na jedné straně je patrný depresivní kontext, zklamání, které rámuje torzo drceného citu, na druhé straně se objevuje i pronikající obranný mechanismus agresivní odpovědi v symbolice srdce. Celkově působí obrázek jako demonstrativní volání a žaloba světu,“ řekl redakci eXtra.cz k obrazu Cimický.

Velmi děsivé je to, že podobný obraz namalovala před svojí smrtí i zpěvačka Iveta Bartošová, která trpěla depresemi a spáchala sebevraždu skokem pod vlak. Svým obrazem chtěla vyjádřit pocity beznaděje a silné negativní emoce. Bylo z něj patrné, že zpěvačka trpí. Z obou obrazů mrazí!

Je vidět, že modelka na tom není vůbec dobře a fanoušci o ni mají strach. Podporují ji, aby myslela jen na svoje nenarozené miminko a snažila se nestresovat. Všichni doufají, že modelka jen potřebovala ventilovat svoje emoce a není to nic vážnějšího. Snad je to jen otázka času, kdy se všechny rány zahojí a Agáta nepropadne takovým silným depresím jako Iveta.