Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Agáta má plné zuby Richarda Sachera: Hulváta z Prostřena seřvala na dvě doby

Agáta se ostře pustila do Richarda Sachera, který soutěžil v Prostřenu.
Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové a TV Prima/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 5 fotografií
Vyjádření

Agáta Hanychová (37) měla dnes trošku volna, a tak se rozhodla uspořádat další ze svých pravidelných instagramových živáků. Její fanoušky zajímalo, jestli sledovala Prostřeno!, ve kterém se tento týden sešly známé osobnosti. Protože se tentokrát v oblíbeném pořadu o vaření řešily různé bizarnosti, tak si ho Agáta samozřejmě nemohla nechat ujít. Krev v žilách jí rozproudil Richard Sacher, který se mnohokrát neudržel a na své kolegy hrubě vyjel.

Agáta Hanychová je známá tím, že upřímně vždy řekne, co si myslí. Její pozornost teď získal pořad Prostřeno! na Primě, kde se tento týden sešli zpěvák Sámer Issa, zpěvačka Marie Pojkarová, zpěvák Jaro Smejkal, moderátorka Monika Binias a spisovatel Richard Sacher. Ten právě podle všech celý týden zkazil svým vystupováním. Skoro každého stihl urazit a nebál se ani na ostatní křičet.

Agáta o Richardu Sacherovi

Agáta se ve svém živáku na Instagramu k Richardovi vyjádřila. "Ty vole, já jsem to včera viděla kousek. Ten pán, kterej ani nevím, jak se jmenuje, nevím, kde se vzal a co si o sobě myslí. To je šílený. Všichni ho tady drbeme, a co on je jako spisovatel... novinář? Za mě je úplně arogantní dement, kterej neumí stárnout a je úplně mimo. Strašný," řekla rázně Agáta.

Na otázku od fanoušků, jestli sama Agáta zažívá stres ze stárnutí, odpověděla: "Nemám, protože jsem se s tím smířila, takže stárnu jako každej a nechci vypadat jako plastiková paní, který jsou si všechny podobný, jak se píchaj do toho ksichtu," svěřila se Agáta.

Agáta má svůj pořad Holčičky na TV Barrandov, kam si o víkendu pozve svou maminku Veroniku Žilkovou. Sama na to upozorňuje všude na sociálních sítích, tak to zřejmě bude stát za to.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy