Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Agáta komentuje Výměnu manželek: Hájí nevychované děti, zhejtila jejich náhradní maminku

Agáta se ostře pustila do jedné z účastnic Výměny manželek.
Zdroj: Herminapress.cz/Se souhlasem TV Nova/eXtra.cz - koláž
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
Reakce

Nejnovější Výměna manželek byla opět hodně peprná. Řadu lidí takříkajíc opět vystřelila z křesla, a to včetně Agáty Hanychové (37). Ta střelhbitě sdílela svůj názor na Instagramu, na což je už většina sledujících zvyklá. Ostře se pustila zejména do třiadvacetileté maminky z Prahy, která to ve druhé domácnosti dost schytávala od pubertálních a podle diváků nevychovaných dětí. Druhou náhradní manželku z Havířova naopak vychválila. Agáta tak jde opět proti proudu.

Ve druhém díle nejnovější řady Výměny manželek se prohodily mladá, sportovně založená Terka z Prahy, se starší Terezou z Havířova. Terka žije aktivně s manželem a desetiměsíčním synem v Řepích v hezky zařízeném bytě. Do soutěže se přihlásili jen ze zvědavosti, protože jim to ve vztahu perfektně funguje a nic by v jejich harmonickém soužití neměnili. Tereza pochází z Havířova, kde bydlí se svým manželem Mirkem a čtyřmi dětmi - Nikolou, Michalou, Jolanou a Lumírem. Do show je přihlásila maminka, protože už delší dobu se s Mirkem hádali a dost jí vadilo, že její choť vypije skoro patnáct piv denně.

Terorizující děti

Jenže třiadvacetiletá Terka z Prahy dospívající děti nezvládala. Spíš to bylo naopak - jako by pubertální děti vychovávaly ji. Měla problém s jejich respektem, protože ten děti ve vztahu k ní rozhodně postrádaly. Ač by se zdálo, že náhradní maminka byla s dětmi v koncích a nemohla pro ně už nic udělat, diváci to viděli jinak. Terce vyjádřili podporu a naopak odsoudili chování dětí. Tento názor ale nesdílí Agáta Hanychová, která naopak Terezino chování nechápala.

Reakce Agáty

"Tak sice má zuby, ale kde má srdce tahle příšerná Terka. Ta druhá (Tereza z Havířova) má aspoň srdce, sice trošku nevychovaný děti, ale tak co. Ale tahle holka je příšerná," okomentovala Agáta ve svých stories na Instagramu.

Chování dětí z Havířova nenechalo v klidu ani fanoušky pořadu. "Koukala jsem na to... taky jsem měla puberťáky jako každý jiný... ale takhle se chovat jako ta Míša, že by chtěla dítě a je jí 14... nevím, jak je vychovávají, když potom mezi 8 očima řekne matka - to už zase chce dítě??? Vůbec se jim nevěnují ani jeden, ani druhý," myslí si divačka Jitka, jak popsala na Facebooku eXtra.cz.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy