Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Agáta k techtle mechtle Feuereislové s Dopitou: Už dokážu odpustit úplně všechno, říká

Smířlivá Agáta Hanychová: Co řekla na techtle mechtle Evy Feuereislové s Miroslavem Dopitou
Zdroj: koláž eXtra.cz/eXtra.cz Pavel Dvořák/Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
odpuštění

Influencerka Agáta Hanychová se pro eXtra.cz vyjádřila k lechtivé konverzaci mezi královnou plastických operací Evou Feuereislovou a jejím manželem Miroslavem Dopitou. V rozhovoru vyjádřila svůj názor na monogamii i odpouštění ve vztahu. 

Česká královna plastických operací Eva Feuereislová alias Plastic Queen zveřejnila prostřednictvím sociálních sítí pár let starou komunikaci mezi ní a Mirkem Dopitou, současným manželem Agáty Hanychové. V době, kdy konverzace vznikla, měl být Mirek čerstvě ženatý se svou dnes již exmanželkou Terezou.


Pletky s Plastic Queen

Feuereislová měla tehdy zvát Dopitu na oslavu svých 30. narozenin, která se konala v prosinci roku 2019. „A půjdeme na Pařížskou nakupovat?“ zeptala se bývalého sportovce Plastic Queen. „Co mi koupíš?“ otázal se jí Mirek a přidal pár rozesmátých emotikonů. „Ty mně,“ odpověděla mu Eva s tím, že slaví třicetiny. Dopita jí následně popřál vše nejlepší se slovy: „Já jsem dáreček.“ „To teda jsi!“ nechala se slyšet v odpovědi Feuereislová.

Dále přidala Eva ještě starší komunikaci z roku 2018, v níž Dopitu informuje o tom, že je zadaná. „Takže mi kozy už neukážeš?“ dotazoval se Mirek, který zřejmě hledal povyražení v jiné náruči, než mu zrovna nabízela jeho tehdejší manželka.

Jak se ale ukázalo, Mirek s Evou spolu vedli konverzaci i v roce 2022. Dopita zřejmě reagoval na fotku, kterou mu Feuereislová poslala. "Takhle dobrý, sjízdná," napsal, načež mu Eva odpověděla, že je kecka, a došlo i na pozvání na kávu.

Nejnovější zveřejněná komunikace mezi nimi proběhla v září loňského roku v době, kdy vyplul na povrch jeho návrat k Agátě. "Ahoj pane, máš se?" Zahájila chat vnadná blondýnka. "No nějak to asi čteš," odpověděl jí Mirek, čímž zřejmě narážel na staronový vztah. "No právě, že čtu, a jsem z toho drobet v šoku," reagovala Eva.Jasná reakce Agáty

Krásná influencerka Agáta Hanychová, která společně s bývalým hráčem amerického fotbalu přivedla na svět prvorozeného syna Kryšpína, nechce slova někdejší účastnice reality show VyVolení vůbec komentovat. "Já se k této osobě vůbec vyjadřovat nebudu," řekla eXtra.cz rázně jedna z nejoblíbenějších osobností českého internetu. "Ani slovem," dodala ve svém krátkém, ale jasném vyjádření k minulosti Plastic Queen a svého manžela.

Jak ale prozradila, je názoru, že nevěra by se měla odpouštět, pokud nepřesáhne únosnou mez. "Já bych v tom nemohla žít, ale myslím si, že nevěra, když třeba máte rodinu, tak by se měla odpustit, alespoň ta první," vyjádřila svůj názor trojnásobná maminka. "Člověk může zakopnout," doplnila.

Člověk by si ale sám neměl naběhnout na vidle, a pokud pojme podezření, že mu partner zahýbá, neměl by se na vlastní pěst pídit po pravdě. "Holky by neměly lézt partnerům do telefonu. Dělá to strašně moc žen, nevím jestli obráceně, protože to znám spíše z toho holčičího pohledu. Já, než abych se koukla partnerovi do telefonu, tak si radši ukousnu ruku," vysvětlila se smíchem Agáta.

Rozhovor s Agátou před její pro mnohé šokující svatbou:


"Je jasné, že když vám partner zahýbá už podesáté, tak je lepší se na ten vztah vykašlat, ale prostě nepátrat," varovala bývalá modelka. "V tom telefonu vždycky něco najdete, jakoukoliv SMS si vyložíte po svém, protože vy nevíte, jakým tónem to člověk psal, takže to prostě nedělat," apelovala na ženy prostřednictvím rozhovoru.

Je vůbec něco, co by Hanychová ve vztahu nedokázala odpustit? "Já si myslím, že já už asi dokážu odpustit úplně všechno," zasmála se influencerka, která již brzy představí světu svou novou kolekci kosmetiky AG. "Já už bych asi nechtěla nic měnit a řešit nějaké problémy. To bych radši už všechno odpustila," dodala dcera herečky Veroniky Žilkové, která nedávno překonala další těžké životní období.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy