Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Agáta je stále zamilovaná do Jakuba Prachaře: Měla by ho uhnat Partyšová, aby se ke mně vrátil

Agáta Hanychová je stále zamilovaná do Jakuba Prachaře
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
EMOCE

Agáta Hanychová (36) je sice už nějaký ten pátek rozvedenou paní, ale city k Jakubu Prachařovi (37), s kterým měli hodně bouřlivé manželství, zdaleka nevyprchaly. „Jakuba Prachaře miluju,“ řekla influencerka v živém vysílání.

Agáta Hanychová chce exmanžela zpátky

Agáta Hanychová si povídala se svou blízkou kamarádkou Gabrielou Wolfovou, a když rozebíraly, jaká je moderátorka Gabriela Partyšová a že poslední dva její ex se po rozchodu poslušně vrátili ke svým manželkám, Agáta hned pohotově zareagovala: „Ježiš a nemohla by na chvilku začít chodit s Prachařem, že by se ke mně vrátil?“

U věčné vtipné influencerky člověk úplně přesně nikdy neví, kdy co myslí v legraci a co vážně, nebo kdy mluví nevážně jen napůl, ale podle toho, jakým směrem se ubíral zbytek rozhovoru, bylo jasné, že k Jakubu Prachařovi skutečně stále něco cítí.

Jakub Prachař zapíská a Agáta jde

Když začaly přicházet reakce diváků, hned začala své původní prohlášení korigovat. „To byl jen vtip. Kubu samozřejmě miluju a budu ho milovat do konce života. Je to otec mé dcery,“ vysvětlovala. Pak začala tvrdit, že ve vysílání ani jednou neřekla, že ho miluje.

Gabriela, která si asi za poslední roky vyslechla řadu stesků své kamarádky a Prachaře tak nemá v lásce, ale vidí situaci jasně.

„To ví každý. Ten se s ní může třistakrát rozejít a stejně ho bude milovat do konce života. Je to informace i pro všechny frajery, s kterými Agáta bude do budoucna chodit. Přijde Prachař, zavolá a ona zase nastoupí. Štěkne a bude tam. Je to láska. Každá máme jednoho osudového frajera do konce života. A Prachaře nepřebije nic,“ prohlásila Wolfová ve své instagramové talkshow (Ne)koušu.

Trápení

Agáta se sice zasmála, ale bylo vidět, že ji to rozhodilo.

„Prachaře samozřejmě nemiluju. Vůbec se k tomu nebudu vyjadřovat… Chceš, abych se zase trápila?

Ke svému bývalému muži se ale stejně několikrát vrátila.

„Se Sámerem Issou jsme měli hodně velkou lásku. Bylo to ještě horší než s Prachařem. Rozcházeli jsme se co dvě hodiny,“ vzpomínala na jednu z prvních lásek. A došlo i na příbuzné Jakuba.

Mariana je sestra mého exmanžela, takže asi tak. Nejsme úplně stejné krevní skupiny,“ uvedla lakonicky.

Srdci neporučíš

A když se obě ženy shodly na tom, že se jim líbí Vladimír Polívka, načež Gabriela prohlásila, že podle ní bude asi „je*lej“, Agáta odvětila: „Dobrý, já taky žila s jedním Prachařem.“

Srdci se prostě nedá poručit…

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy