Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Agáta je historie: Prachař vzal Dvořákovou na luxusní večeři - EXKLUZIVNÍ FOTO

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
nový pár
Agáta Prachařová (34) je pro Jakuba Prachaře (36) už minulostí. Včera večer vzal Prachař novou partnerku na luxusní večeři. Denisa Dvořáková (28) seděla po jeho boku a vypadlo to, že se oba skvěle baví.

Manželství Agáty (34) a Jakuba (36) Prachařových si prošlo mnoha drsnými zkouškami. Nyní je ale už definitivní konec. Jakub si totiž našel za Agátu náhradu.

Jeho novou partnerkou je modelka Denisa Dvořáková V sobotu večer byli spatřeni na společné večeři. Jakub vzal Denisu do luxusní restaurace Buddha Bar v Praze.

Prachař, Dvořáková a Libor Bouček (38) s partnerkou seděli u jednoho stolu. Zdálo se, že se oba páry skvěle baví. Redaktorům eXtra.cz se podařilo zachytit exkluzivní fotografie nově vzniklého páru. Podívejte se do fotogalerie, jak si Prachař užíval s Dvořákovou.

A co na to Agáta? "Nebudu odpovídat na každý jeden dotaz, který mi v posledních dnech chodí. S Jakubem jsme v kontaktu a věci, které mezi námi jsou, řešíme a budeme řešit jedině spolu. Některé události nejsou vždy úsměvné, zvlášť s ohledem na děti, ale podobné situace se prostě dějí. Jsem si jista, že jakýkoliv vývoj věcí mezi námi proběhne v klidu a tak, abychom oba zůstali v životě Mii a Kryšpína," sdělila pro eXtra.cz Agáta.

Související články

Další články