Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Agáta Jaromíra Soukupa se stává realitou. Hanychová odtajnila nový projekt

Agáta a Jaromír jsou v tom až po uši.
Zdroj: se souhlasem A. Hanychové, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Nová reality show?

Agáta Jaromíra Soukupa. To bylo jedno z prvních vtipných spojení, které ze jmen aktuálně nejsledovanějšího páru Česka vzniklo. A zdá se, že se tím inspirovali i sami slavní milenci. Dcera Veroniky Žilkové totiž nyní odhalila nový instagramový profil, který spolu s šéfem TV Barrandov nazvali právě Agáta Jaromíra Soukupa. Co za tím je?

Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53) se sice poprvé potkali teprve počátkem června letošního roku, od té doby jsou ale jako dvě klíšťata přitisknutá k sobě. Kam jde jeden, tam se objeví záhy i druhý. Spolu strávili celé léto a zdá se, že bez sebe nedokážou být ani v Česku. A tak nejspíš vznikl plán, jak být spolu a ještě přitom pracovat. A zdá se, že to bude velké.

Hanychová totiž v úterý večer odhalila nový instagramový profil nazvaný Agáta Jaromíra Soukupa, což může na první pohled vypadat jako parodická stránka, která si střílí z dalších deseti show šéfa TV Barrandov. Ten už má totiž své Instinkty, Týden a další pořady, ve kterých hraje prim právě on. Tato myšlenka ale, zdá se, vznikla v hlavách Hanychové a Soukupa společně.

Talk show nebo reality show?

Na pravou podobu projektu Agáta Jaromíra Soukupa si sice budeme muset chvíli počkat, uz nyní ale můžeme hádat, o co by mohlo jít. Dost by mohl napovědět nedávný instagramový průzkum samotné Hanychové, která od svých fanynek zjišťovala, ve kterou denní dobu se nejčastěji dívají na televizi, o čemž web eXtra.cz informoval v tomto článku. Tudíž by mohlo jít o televizní show.

Otázkou zůstává, zda půjde o talkshow Agáty Jaromíra Soukupa, nebo o reality show odhalující jejich soukromí, protože Instagram s jejich vražedným tempem jim už začíná být malý. Na to si budeme muset počkat. Už teď je ale jisté, že na tento podzim diváci TV Barrandov jen tak nezapomenou. Tak snad tento Agátin společný profil nepotká stejný osud jako ten poslední, který měla s kameramanem Markem Niessnerem, s nímž tvořila pár před více než rokem. Tehdy totiž rozchod přišel dřív, než stihli vůbec odhalit, co se za projektem skrývá.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy