Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Agáta Jaromíra Soukupa: Detaily připravované televizní bomby zamilované dvojice

Agáta Hanychová: Detaily připravované reality show se Soukupem
Zdroj: se souhlasem A. Hanychové
+ Dalších 5 fotografií
televize

A je to potvrzeno! Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53) budou mít na Soukupově televizi vlastní show jménem Agáta Jaromíra Soukupa. S detaily přišel Soukupův týdeník Sedmička. Už předtím však Agáta naznačila, že bude mít svůj pořad, když zveřejnila na svém Instagramu otázku, v kolik hodin se ženy nejraději dívají na televizi. O tom redakce eXtra.cz informovala jako první.

Nejsledovanější pár českého showbyznysu Agáta Hanychová a Jaromír Soukup budou mít vlastní show. Pořad jménem Agáta Jaromíra Soukupa se bude podle týdeníku Sedmička vysílat v televizi Barrandov vždy v pondělí, úterý a středu. O tom, že se podobná věc chystá, redakce eXtra.cz informovala už před týdnem.

Řešit budou rozdíly mezi muži a ženami

Agáta se totiž tak trochu prozradila tím, že na svém Instagramu položila sledujícím otázku: "Holky, v kolik se nejraději díváte na televizi?" Nyní se tedy plány zamilované dvojice převedly v realitu. Kromě klasických dílů bude divákům každou neděli servírován ještě i speciál.

"Když jsem na Instagramu viděla, jak obrovský zájem mají lidé o naše živá vysílání, shodli jsme se, že je to škoda omezit jen pro Instagram. Jaromír přišel s tím, že by to bylo fajn i pro televizi, a musím říct, že se na to strašně moc těším," řekla Sedmičce Agáta.

"Probereme různá témata, třeba rozdíly mezi mužem a ženou. Také nám diváci budou moci psát otázky a my jim budeme odpovídat. Zhruba za měsíc už pořad pojedeme živě, což bude dost náročné, ale o to víc zajímavé. Nehodláme se vyhýbat žádným tématům a jsem moc ráda, že vedle mě bude stát Jaromír, který je stejně nekorektní jako já," dodala současná partnerka Jaromíra Soukupa.

Přijde i Veronika Žilková

Pořad by neměl mít žádný připravený scénář a točit se podle Agáty bude v ateliéru, který zařizují "ve stylu obýváku spojeného s kuchyní", protože oba dva rádi vaří. V plánu jsou také příležitostní hosté a Agáta se chystá pozvat i svou matku Veroniku Žilkovou, která nyní řeší rozvod s Martinem Stropnickým.

V kolik hodin se bude novinka vysílat? Agáta svým sledujícím ve zmiňované anketě na Instagramu dala na výběr mezi časy 18-19 hodin nebo 21:30 - 22:30. Nakonec vyhrála druhá varianta a pořad tak bude začínat ve 21:30.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy