Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Agáta honila kšefty na Slovensku: V Jasné předstírala, že si přijela ve stylu "kozy ven" zalyžovat jen tak!

Zdroj: Jasná Nízké Tatry
+ Další fotografie
Agáta Prachařová má jednu krásnou jistotu. Díky svým kšeftům se slovenskými lyžařskými rezorty prostě hlady umřít nemůže. Jen musí být občas trošku za trubku, třeba když tvrdí, že si jela do Jasné zalyžovat v bikinách.

"Modelka Agáta Prachařová plánovala strávit v Jasné na Slovensku poklidný víkend bez manžela a syna, místo toho ale nakonec řádila na sněhu jen v bikinách. O pořádné překvapení se tak postarala účastníkům oblíbené akce Bikini Skiing, když se spontánně zapojila do sjezdu svahu pod Chopkem jen v plavkách."

Podobnou čistokrevnou lží začíná tisková zpráva, kterou bychom brali jako apríl, kdyby nebyla teprve polovina března. Ne že by Agáta (29) nechtěla strávit víkend bez manžela, ostatně o jejím manželství víme své, že… Ale že by zadarmo vyjela třeba jen do Průhonic, to je snad zřejmé, nota bene aby se "spontánně" do něčeho zapojovala.

Realita byla asi přeci jen jiná.

Agáta dostala pořádně zaplaceno za to, že přijede, vystrčí svá stará dobrá prsa a na snowboardu bude předstírat, že kvůli tomu přijela až z Práglu. Celkově vzato na ni byl velice pěkný pohled, bez neurotického manžela vypadala i celkem spokojeně, a protože jí bikiny držely ňadra pěkně nahoře, nemají snímky chybu, ale šířit věhlas lyžařského střediska v Jasné formou nechutné lži o Agátině dobrovolnictví, to je ohavnost, která se může stát jen na zaostalém Slovensku, fuj, hanba.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články