Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Agáta hodila Jakuba za hlavu: Svobody a nočního života si užívá plnými doušky

+ Dalších 14 fotografií
noční život
Agáta (34) je zase ve svém živlu. Od příjezdu do Izraele si ve velkém vychutnává vše, co tato země nabízí. Přes den pilně trénuje na surfu a večer, když uloží děti, jde se bavit do víru Tel Avivu. Jelikož bydlí přímo u maminky Veroniky Žilkové (57), problém s hlídáním dětí odpadá a Agátě nic nebrání v nočním hýření.

Bývalá modelka to rozjíždí nejen na surfu ve vlnách, ale po setmění i na tamních party. Co si nemůže dovolit maminka dvou dětí doma v Česku, může si vynahradit právě na prázdninách u maminky Veroniky a otčíma Martina Stropnického.

Při poslední návštěvě na přelomu května a června si Agáta našla v Izraeli kamarádku, se kterou si nyní v Tel Avivu užívá nočního života. Manžel Jakub Prachař, se kterým má poslední měsíce vztah jako na houpačce, jí evidentně neschází.

Manželé podle všeho krizi zažehnali, jelikož byli spolu v červenci na dovolené, tedy přesněji řečeno byli ve stejný čas na stejném místě. Zda bude Jakub na svou rodinku čekat na letišti s balónkem jako Veronika Žilková, je tedy zatím nejasné.

Mohlo by vás zajímat

Další články