Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Agáta Hanychová zuří: Holky, udělejte si předmanželskou smlouvu a neberte si ču*áky

Zdroj: profimedia.cz / Agáta Hanychová archiv
+ Další 4 fotografie
Rozvod
Konec manželství Agáty Hanychové (35) s Jakubem Prachařem (37) stále doznívá. Modelka ve svých stories na instagramovém profilu přiznala, že na rozdíl od jiných holek na rozvodu nevydělává. A přidala pár dobrých rad...

Agáta Hanychová se strašlivě rozčílila na svém Instagramu a je celkem zřejmé, že důvodem její vytočenosti bylo dle všeho nějaké konání exmanžela Jakuba Prachaře

“Jiné ženy na rozvodu vydělávají, já evidentně ne. Holky, když si budete někoho brát, udělejte si předmanželskou smlouvu.” běsnila Agáta Hanychová (35), která se s hercem, zpěvákem a moderátorem Jakubem Prachařem (37) rozvedla minulý rok.

Dvojice ale ještě před pár měsíci řešila majetkové vyrovnání. Hanychová chtěla exmanžela vyplatit z jejich domu, na což ovšem údajně nestačí ani šest milionů korun, které získala modelčina matka Veronika Žilková (59) prodejem chaty v Orlických horách.

A spory se zjevně táhnou. “Neberte si č*ráky!” vzkazuje modelka nekompromisně svým sledujícím na Instagramu. Když jsme se modelky zeptali, co přesně se za jejím výlevem skrývá, do vysvětlování se neměla. "Nechci o tom mluvit, to byl vzkaz jen pro mé fanoušky," řekla eXtra.cz.

Související články

Další články