Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Agáta Hanychová září štěstím: Rozpovídala se o Rozárce a už se těší na čtvrté dítě

+ Dalších 10 fotografií

Někdejší modelka Agáta Hanychová (38) a mediální magnát Jaromír Soukup (54) se před necelým měsícem stali rodiči. Malá dcerka Rozárka jim už 3 týdny dělá radost a dvojice vedle sebe září štěstím. Společně vyrazili také oslavit svátek lásky na Petřín, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz. „Dříve se v šestinedělí nevycházelo ven, jsem šokovaná z toho, kolik je tady lidí,“ řekla nám při té příležitosti Agáta. Rozpovídala se o malé dcerce a netají se tím, že by jí chtěla pořídit sourozence.

Exmodelka a influencerka Agáta Hanychová a šéf TV Barrandov Jaromír Soukup se již 3 týdny těší z potomka. V úterý 11.4. se jim narodila Rozárka. Dcera Veroniky Žilkové se tak stala trojnásobnou maminkou a stejně na tom je i její partner. I Jaromír si z předchozích vztahů nese dvě děti - ty jsou však již dospělé.

O tom, že Rozárka přišla na svět, informovala dvojice na svých sociálních sítích.A je to!!! Opět nejlepší MUDr. Vlk. Děkujeme všem za gratulace!“ napsali pod příspěvek. Agáta byla o malé dcerce, ale i samotném porodu, posléze velmi sdílná - opakovaně zodpověděla nejčastější dotazy fanoušků a prozradila i ty největší detaily. Nyní však vůbec poprvé vyrazila s Jaromírem i Rozárkou na veřejnou akci.

Agáta Hanychová ukázala Rozárku

S kočárkem vyrazili oslavit 1. máj na Petřín, kde se konala „Bohémská oslava lásky,“ kterou pořádal Královský pivovar Krušovice v rámci uvedení novinky Bohém. Na akci nechyběla ani naše redakce. Dvojice zářila štěstím a rozdávala úsměvy. Agáta nám při té příležitosti poskytla rozhovor. „Jsou to tři týdny od narození Rózky. Dříve se v šestinedělí vůbec nevycházelo, takže jsem trochu v šoku z toho, kolik je tu lidí, ale perfektně si to užíváme,“ prohlásila s úsměvem na úvod.

Agáta si Jaromíra nemůže vynachválit

Agáta si svého partnera nemůže vynachválit. Jaromír jí s péčí o novorozenou dcerku velmi pomáhá. „Jsem v šoku z toho, jak Jaromír funguje jako otec. Opravdu se nebojí být s Rózou sám, takže já už byla nakupovat jídlo, byla jsem i v drogerii. Je fakt úžasný! Jediný, co je nevýhoda, je to, že nemůže kojit,“ říká s humorem. Došla řeč i na svatbu - tu však Agáta plánuje nejdříve až po čtvrtém dítěti, nebo také pátém či šestém, jak prozradila s tím, že to myslí naprosto vážně. A nejen o tom se rozpovídala v rozhovoru, který si můžete přehrát v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy