Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Agáta Hanychová vedle Zdeňka Turka jen kvete: Přijdu si milovaná, raduje se

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 10 fotografií
láska
Agáta Hanychová (34) si užívá poslední chvíle dovolené v Thajsku se svým přítelem Zdeňkem Turkem. Její příspěvky na sociálních sítích jsou důkazem, že se sympatickým makléřem po boku jen kvete a je skutečně šťastná.

Už před několika dny dala Agáta Hanychová obě své děti tatínkům a společně s přítelem Zdeňkem Turkem si odjela užívat tepla a sluníčka do Thajska. Jen pár chvil po příjezdu do exotiky přiznala, že domů se jí zpátky nechce, společný čas s novou láskou dělá z Agáty úplně jinou, rozzářenější ženu.

Definitivní rozchod s Jakubem Prachařem, který si dnes doma hýčká modelku Denisu Dvořákovou, nebyl pro Hanychovou vůbec jednoduchý. Když už to vypadalo, že na muže zanevřela, jako princ na bílém koni se objevil makléř Turek.

Novým vztahem se Agáta poprvé pochlubila v polovině prosince, když na sociální sítě přidala snímek, na němž svého přítele líbá. Nešlo přehlédnout, že ze zasmušilé Agáty je znovu šťastně zamilovaná modelka.

Štěstí, zdraví, láska a pokora

Z Thajska Agáta svým fanouškům neustále posílala snímky, na nichž se usmívá jako měsíček. Na posledním společném snímku se Zdeňkem vypadá tak spokojeně, jako snad nikdy předtím. „Přijdu si milovaná, to je fakt hezkej pocit… Od chlapa. Ale už brzo u svých dětí. Načerpala jsem síly, uvědomila si spoustu věcí a jsem šťastná a přeju to všem,“ napsala modelka k fotce, kterou ještě doplnila o hashtagy štěstí, zdraví, láska a pokora.

Související články

Další články