Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Agáta Hanychová v slzách: Zemřela jí milovaná babička: Odešla v klidu do nebe, vzkázala

Otázka je, zda se jimi vnučka řídí.
Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové
+ Další 3 fotografie
Smutek

Rodinu herečky Veroniky Žilkové zasáhla smutná událost. Svět navždy opustila její milovaná maminka Olga. Bolestivou zprávu zveřejnila vnučka Agáta Hanychová na sociálních sítích. “Naše milovaná babička, prababička a maminka dnes odešla v klidu do nebe,” oznámila zdrcená modelka, která se svou babičkou vyrůstala. Bylo jí 98 let. 

Ještě před pár dny se zdálo, že maminka herečky Veroniky Žilkové, půvabná dáma Olga Žilková (98), je v perfektní formě. Objevila se totiž jako host v pořadu Holčičky, který moderuje vnučka Agáta, a rozdávala úsměvy. Dokonce své vnučce poradila svůj lektvar na "nesmrtelnost". Dnes však přišla zdrcující zpráva.

Rodinu Žilkových zasáhla smutná zpráva

“Naše milovaná babička, prababička a maminka dnes odešla v klidu do nebe,” oznámila dnes Agáta prostřednictvím svého Instagramu. Své kondolence ihned vyjádřila řada známých osobností. "Agátko, přijměte prosím celá rodina hlubokou a upřímnou soustrast. Byla překrásná," vzkázala Monika Absolonová.

Zpráva zasáhla i modelku Dominiku Mesarošovou: "Agi, rozbušelo se mi srdce, když to čtu. To není možné, taková čiperka. Vím, co pro tebe babička znamenala, tolik moc jako pro mě ta moje. Už jsou tam spolu a budou nás hlídat, lásky naše," napsala. Agáta se svou babičkou trávila každou volnou chvilku a několikrát se nechala slyšet, že ji Olga vychovávala.

Vzkaz poslala Agátě i Kateřina Hrachovcová. "Upřímnou soustrast, má milá... Krásné, jak jsi byla s babičkou v propojení. Naplněný život," napsala. S kondolencí se přidala i Eva Decastelo nebo Andrea Pomeje. "Strašně mě to mrzí!" vzkázala moderátorce i celé rodině.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy