Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Agáta Hanychová v sedmém nebi: Soukupovi nahrála zamilované vyznání

Agáta a Jaromír.
Zdroj: Se souhlasem A. Hanychové, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 16 fotografií
Vyznání lásky

Agáta Hanychová (37) vypadá, že snad nikdy nebyla šťastnější. Po boku mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (53) jen září a své sociální sítě plní zamilovanými fotografiemi. Nyní přidala další takový snímek, na němž je vysmátý Soukup a k tomu píseň „Jen ty a já“ od Toma Walkera.

Agáta Hanychová se momentálně znovu nachází ve španělské Marbelle, kde má Jaromír Soukup svou vilu. Společně tráví čas a užívají si stále ještě čerstvou zamilovanost.

Na sociální sítě také Agáta neustále přidává zamilované fotografie. A jinak tomu nebylo ani nyní. Agáta zvěčnila Soukupa na večeři, Jaromír měl na sobě bílou košili a nasadil úsměv od ucha k uchu.

Dojemné vyznání lásky

Ke snímku připojila i píseň od Toma Walkera „Just You and I“. A nechybělo ani vyznání v podobě textu písně: „Vím, že ti můžu říct cokoliv. A ty nebudeš soudit, jen poslouchat. Protože ty jsi to nejlepší, co mě kdy potkalo. Protože soudit, jen posloucháte. Protože ty jsi to nejlepší, co mě kdy potkalo. Protože můj miláčku, ty a já můžeme ovládnout svět.“

Vypadá to, že Agáta je opravdu šťastná jako ještě nikdy. Tak doufejme, že jí to vydrží co nejdéle.

Se Soukupem se potkali na TV Barrandov, kam Jaromír pozval Agátu jako hosta do studia. A byla to právě známá modelka, kdo se jako první rozhoupal, že toho druhého sbalí. „Mě překvapilo, jak je hezkej. Fakt! Já jsem ho nikdy neviděla naživo. Jednou jsem ho prej potkala, ale to si nepamatuju, protože jsem byla v pubertě,“ svěřila se Agáta před časem pro Exkluziv.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy