Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Agáta Hanychová v Like House 2: Ofrňuje se na vilu i spolubydlící

Agáta Hanychová přiznala, že se ve vile cítí jako mimozemšťan.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 4 fotografie
Like House

Na novém kanále Prima Show již odstartovala dlouho očekávaná druhá řada populární reality show Like House. Už první epizoda ale začala poměrně zostra. Agáta Hanychová (36) přiznala, že ji vila nijak zvláť nenadchnula. Navíc to vypadá, že se blíží válka mezi Freescootem (23) a Tadeášem (18). Mezi oběma influencery totiž panuje pořádně napjatá atmosféra.

Freescoot nenechá Tadeáše na pokoji

První den v Like House začal poněkud zostra. Všichni úřastníci si totiž museli zahrát na hejtry. Hned na uvítanou si tak měli vyměnit své první dojmy ze sebe. Jenže někteří ze soutěžících nepřestali s nemístnými poznámky ani když už hra skončila.

Freescoot (23), který příjel do vily v luxusní limuzíně začal už v prvním díle rýpat do Tadeáše Kuběnky (18) skutečně nevybíravým způsobem. "Dělal jsem na videích nezákonné věci, ale to už je pryč. Like House pro mě snad bude druhá šance," dušoval se sice ještě, než do vily dorazil, pak už si ale neodpustil jednu poznámku na Tadeáše za druhou. "Není moje krevní skupina," vysvětlil nakonec.

Agátu vila nenadchla

Freescootovy prý nesedí Tadeášovo vyjadřování a přijde mu falešný. To ale mladý blonďák považuje za nesmysl. "Jsem nejvíc real člověk tady," má jasno. Na hejty je prý zvyklý a tak jej nezaskočily ani názory ostatních na něj. V nich se třeba psalo, že působí arogantně anebo je drama queen.

Z hejtů nebyla nadšená ani Agáta Hanychová (36), která se dočkala nálepky "stará" nebo "zlatokopka." "Čekala jsem to horší," přiznala ale nakonec. Nijak zvlášť ji ale nenadchla právě vila, ve které bude muset s mladými influencery strávit celé tři měsíce. "Vilu jsem si představovala líp. Ale to je možná tím, že mám moc hezký dům," utrousila. Ostatní si ale svůj nový domov nadmíru pochvalovali. Agáta v sobě nezapřela dokonce ani maminku dvou dětí, celý den po sobě totiž pečlivě uklízela. I za to si na konci epizody vysloužila spousty lajků.

Související články

Další články