Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Agáta Hanychová: Útěk z Česka! Okamžitě se vrať za babičkou, zuří fanoušci

Agáta Hanychová: Útěk z Česka! Okamžitě se vrať za babičkou, zuří fanoušci
Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové, koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Útěk z ČR

Agáta Hanychová (35) se vydala na Kanárské ostrovy. To se nelíbilo fanouškům, kteří začali zuřit, že modelka opouští svou nemocnou babičku. Když pak Agáta vystavila svou bezchybnou postavu v plavkách, obuli se do ní ještě víc!

Útěk z Česka

Agáta Hanychová vycestovala na Kanárské ostrovy na slunnou Playa de las Américas na jihu Tenerife. Krásná modelka si odpočinek už zasloužila. Řeší teď totiž nemoc babičky, která dostala zápal plic. Není divu, že Agáta s dětmi potřebovaly přijít na jiné myšlenky.

Úchvatná postava vystavena!

Jenže i to jí fanoušci začali vyčítat! Nejdřív se do Agáty obuli za to, že odjíždí, když není babičce dobře, a pak ji ještě sepsuli za nepadnoucí plavky. To, když vystavila svoji úchvatnou postavu v plavkách a oznámila, že od května začíná hubnout, aby si pěkně vysekala břicho.

Známá provokatérka teď čelí velkému stresu, nedávno prošla bolestným rozchodem s Adamem Raiterem. "Muži jsou jako cibule. Člověk loupe jednu slupku za druhou a to, co nakonce zbude, je k pláči," sdílela na svém instagramovém profilu dlouhonohá brunetka. A neodpustila si ani další citát: "Čím je muž starší, tím mladší je jeho druhá žena."


Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy