Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Agáta Hanychová ukázala vysmátou Rozárku: Ten kukuč má jasně po tatínkovi, píší lidé

Agáta Hanychová: Ukázala vysmátou Rozárku, kukuč má po Soukupovi, píší lidé
Zdroj: Se souhlasem Agáta Hanychová/Renata Bušková/koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
Reakce

Agáta Hanychová (38) se své dcery Rozárky nemůže nabažit. Nejdříve její obličej na sociální sítě z důvodu ochrany soukromí nedávala, tomu už je nyní konec. Na Instagramu se šťastná maminka pochlubila rozkošnou dcerkou, která se se zavřenýma očima sladce usmívala.

„Naše zmlíkovaná holčička,“ napsala influencerka Agáta Hanychová k instagramové fotografii, na níž je zachycena malá Rozárka se spokojeným úsměvem na rtech.

Lidé v komentářích se nad Rozárkou doslova rozplývali. Krásná a jak se ze spaní usmívá. Prostě spokojená,“ napsala uživatelka Jarmila. „Nádherné děťátko, celá tatínek,” napsala uživatelka Olinka. „Poťouchlej výraz po tatínkovi,“ připsala Vilma.

Podobá se na tatínka

O tom, že se Rozárka podobá na svého otce, mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, se zmínilo více lidí.Ten spokojený výraz. Úplně stejný výraz jako měl tatínek, když jste vyrazily na výlet do práce,“ napsala Monika k černobílému snímku.

Ačkoliv Rozárčin obličej dříve ani Agáta, ani její partner Jaromír Soukup neukazovali, nyní už je všechno jinak. „Jaromír mi do tohohle nemluví. On je v tomhle hrozně hodnej. A vůbec… jsou to moje narozeniny, moje Róza,“ smála se nedávno influencerka, když se rozhodla Rózu poprvé ukázat. A Jaromír se nedržel zpět dlouho, jak je patrné z jeho Instagramu.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy