Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Agáta Hanychová ukázala nového přítele! Ani kalhotky nestřídá tak často jako chlapy, smějí se lidé

Agáta se rozešla s nejnovějším přítelem Janem Loskotem
Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové
+ Další 2 fotografie
Čtenáři reagují

Agáta Hanychová (36) se rozhodla, že už nebude svůj nový objev skrývat, a tak ho ukázala na svých sociálních sítích. Kromě toho ho ke snímku i označila, což může značit, že to spolu myslí vážně. Lidé ale na toto odhalení reagují spíše posměšně a ptají se, kolikátý že je tohle vlastně přítel.

Modelka a máma na plný úvazek Agáta Hanychová už není sama. Na svůj Instagram přidala sérii fotografií, kdy je společně se svým novým přítelem, podnikatelem Janem Loskotem na šlapadlech na Vltavě. Nejdříve se zdálo, že ho ukázat nechce, ale nakonec se tak přeci jen stalo. Lidé na nový pár reagují na sociálních sítích spíše posměšně a nezdá se, že by pro ně měl tento románek dlouhého trvání, ostatně jako její předešlé vztahy.

Jiný chlap na každé roční období

Pod příspěvkem na Facebooku, který se týkal právě odhalení Agátina nového přítele, se vyrojila řada nenávistných i posměšných komentářů. „Už by se mohla usadit a ne pořád střídat chlapy,” píše jedna. „To je letos teprve třetí, ne? Holka to nějak fláká,” poznamenal ironicky komentující.

„Tenhle je na červen. Na prázdniny bude jiný. Na podzim zase další. A na Vánoce ještě jiný. Ta toho letos ještě stihne,” směje se další a touto poznámkou reaguje na Agátino vcelku časté střídání pánů. Někteří zase poznamenali, že se chce Agáta pouze zviditelnit, protože už se o ní dlouho nepsalo.

Někdo holt nemá na muže štěstí

Našli se ale i tací, kteří Agátu a její střídání chlapů brání a mají pro to určité pochopení. Někdo nemá štěstí na chlapy, protože chlapi jsou hodně vychcaní a falešní a my holky naivní. Takže to, že jí to s někým nevyjde, protože je chlap debil, za to nemůže ona. Je mladá, krásná, proč by jako měla být sama? Žijeme jen jednou a někdo nemá to štěstí si najít jednoho partnera a vydržet s ním dlouho,” psala rozhořčeně jedna z žen.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy