Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Agáta Hanychová ukázala nového muže! Bude to konečně ten pravý?

Agáta Hanychová dá občas dětem na zadek
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 3 fotografie
Nový partner?

Věčná provokatérka Agáta Hanychová (36) ukázala na sociálních sítích svého možného nového partnera. O něm se spekuluje již několik dní a podle redakce eXtra se má jednat o doktora. Bude mít Agáta konečně štěstí v lásce?

Vztahy influencerky a matky dvou dětí Agáty Hanychové jsou probírány napříč bulvárními stránkami již mnoho let. Většina vztahů se jí po pár měsících rozpadne, ale Hanychová nikdy nesmutní dlouho a zanedlouho už se chlubí novým objevem.

Její poslední vztah s majitelem wakeboardové firmy Jiřím Hellerem sice také nevyšel, ale podle informací eXtra.cz už má nový objev, kterým má být doktor. Agáta navíc přidala na sociální sítě velmi tajemnou fotografii.

A je to tady!

Na rozmazaném snímku je vidět Agáta s nějakým mužem a také srdíčko, které kolem snímku rukama utvořily. „A je to tady, čekali jste na to,” připsala k fotografii a dodala hashtag ‚spolupráce’. Svého předposledního partnera však také nejdříve ukázala tak, že přidala rozmazanou fotografii a k ní srdíčko.

Nepřipsala, o koho se jedná, ani nezveřejnila více informací. Kromě toho zakázala u příspěvku komentáře, což nebývá u Agáty obvyklé a ještě v reality show Like House 2, kde nedávno účinkovala, tvrdila, že jí nechodí žádné hejty.

Související články

Další články