Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Agáta Hanychová to od fanynek zase pořádně schytala. Vyčetly jí, že vystavuje malou Rozárku tropickým teplotám

Agáta Hanychová: Vystavuje Rozárku slunečnímu žáru
Zdroj: koláž eXtra.cz/se souhlasem Agáty Hanychové
+ Dalších 7 fotografií
dovolená

Influencerka Agáta Hanychová zase pobuřuje na Instagramu. Ve storíčkách totiž zveřejnila několik příspěvků, jak tráví horký letní den u moře se svou několikaměsíční dcerou Rózou. Za to, že vzala malou do Španělska, následně schytala od svých "holčiček" pořádnou bídu. 

Užívá si sluníčko

Bývalá modelka Agáta Hanychová si užívá s dětmi a svým partnerem, mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, dovolenou ve sluncem zalité španělské Marbelle, kde má majitel TV Barrandov jednu ze svých několika nemovitostí. Ke Španělsku má Soukup silný citový vztah. "Španělsko je nejlepší země na světě!" řekl před časem serveru sedmicka.tyden.cz.

Jako správná influencerka hlásí Agáta svým sledujícím, jak si dovolenkový pobyt užívá. Přesto nejednou schytala od ostatních matek pořádné hejty. Zatímco naposledy si ji "fanynky" pěkně podaly, protože nechává svou několikaměsíční holčičku dívat na televizi, tentokrát na ní nenechaly nit suchou kvůli něčemu jinému.

Dostane bídu

Přestože se před pár dny trojnásobná maminka nechala ve svém živáku na sociální síti slyšet, že je venku takové vedro, že by Rózu rozhodně nevzala ven na pláž, nakonec se zřejmě rozhodla jinak. "Tak dneska už asi popadesátýdruhý na pláži," řekla Agáta v příspěvku na Instagramu. "Rózinka se nám budí, Mia se koupe, Kryšpa odpočívá a Jaromír pracuje," nahlásila sledujícím.

Malá Rozárka sice byla ve stínu, nicméně to, že Hanychová vzala svou dceru na místo, kde je konstantně přes 30 stupňů, se jejím fanynkám rozhodně nelíbilo. "Chudák Róza v takovém vedru. V Česku je sice taky horko, ale ne tolik," napsala pod jeden z jejích příspěvků z dovolené Hana. "Nezodpovědnost je už to, brát takhle malé dítě do ciziny. V takových vedrech by se měl pobyt dítěte venku minimalizovat, ráno a k večeru. A na slunce už vůbec ne. Agáto, vám je horko, a co teprve holčička?" přidala se Ilona. Hanychová tak opět víří emoce.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy