Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Agáta Hanychová terčem agresivního útoku Jaromíra Soukupa: Plný vzteku a nenávisti na ni vytáhl prostředníček

Jaromír Soukup ukázala Agátě Hanychové prostředníček.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 14 fotografií
AFEKT

To nevypadá jako úplně to nejvyrovnanější přebírání dítěte ze strany tatínka. Jaromír Soukup (54) sice veřejně tvrdí, jaké mají s Agátou Hanychovou (38) opět skoro úžasné vztahy, fotoreportér eXtra.cz ale podnikatele zachytil při opaku: v momentě, kdy celý rozběsněný při přebírání dcery poslal vzduchem své ex rozčilený prostředníček. Šlo o gesto plné žalu, zoufalství a bezbřehé nenávisti. 

Jaromír Soukup má nervy na pochodu: Takhle se přebírá miminko?

Dalo by se čekat, že to nejhorší má byznysmen Jaromír Soukup po kopačkách od influencerky Agáty Hanychové za sebou, že se se ztrátou lásky již jako každý normální muž dávno vyrovnal. Jenže zdaleka to tak není.

To, co předvedl v pondělí, kdy si přebíral malou Rozárku, ukazuje na těžké pohnutí mysli a na to, že mu bude trvat ještě strašně dlouho, než se vyrovná s tím, že ho Agáta už nikdy nebude chtít. Jak můžete vidět ve fotogalerii na snímcích, které nafotil fotoreportér webu eXtra.cz, jakmile Soukup dorazil a z domu s dcerou v náručí a dost nalehko vylezla i Agáta, moc dobře byl vidět rozdíl v rozpoložení těch dvou: Jaromír působil zbědovaně.


V Soukupovi ruply saze

Pokud chodí k barberovi, jak je dnes i u starších pánů zvykem, měl by ho patrně s ohledem na své pondělní vzezření zažalovat. Vypadal také jako muž, kterého sužuje obří trápení, zatímco Agáta se prakticky po celou dobu kontaktu se svým ex snažila usmívat. Evidentně nechtěla jitřit situaci.

Na úplném konci, když už měl čím dál rozčilenější a rudější Soukup Rozárku v autě, v něm bůhvíproč ruply saze a Agátě poslal ukázkový prostředníček. Ale ono gesto bylo naplněno tak obří dávkou zoufalství, žalu a bezbřehé nenávisti, až se z toho ježí chlupy na těle.

Před pár měsíci byl Jaromír ještě šťastný, že měl díky Agátě popularitu:

O tom, že předávky dítěte neprobíhají ukázkově, jsme již psali dříve. Rodiče se například navzájem natáčeli, slyšeli jsme o nadávání ze strany Soukupa, zdvižený prostředníček je ale nyní novinka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy