Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Agáta Hanychová si jedovatě rýpla do Soukupa. Šperky od něj neprodala, prý jsou to nehodnotné šunty

+ Dalších 15 fotografií

Influencerka Agáta Hanychová si v posledních měsících prošla neskutečně náročným obdobím soudních tahanic o nejmladší dceru Rozárku. Tu přivedla na svět společně s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, s nímž se rozešla začátkem loňského září. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak pochodila s rozprodáním šperků, kterými ji během vztahu obdaroval. 

Šperky v sejfu

Není tajemstvím, že se influencerka Agáta Hanychová před časem snažila zbavit šperků, kterými ji obdaroval její expartner a otec její nejmladší dcery Rozárky, podnikatel Jaromír Soukup. Jak se ale ukázalo, všechny se jí udat nepodařilo. "Nebyly to šperky nějaké významné značky, takže ztrácí na hodnotě v podstatě rovnou, když si je vyzvednete z krámu," vysvětlila eXtra.cz Hanychová na slavnostním otevření nového klenotnictví EPL Diamond.

Někteří prý Agátě vyčítali, proč tyto dary nenechala Rozárce, až vyroste, jak ale uvedla, v té době by jejich stávající hodnota byla již nulová. "Já jsem se toho zbavovala proto, že když byly nesmyslné soudy, tak jsem je chtěla platit nesmyslnými šperky. Nakonec jsem se zbavila jednoho a zbytek jsem uzavřela do banky do sejfu a tam je asi nechám... Třeba neshnijí," rýpla si do darovaných "šmuků" nejstarší dcera herečky Veroniky Žilkové.


Terapie na Instagramu

Agáta Hanychový v poslední době neprožívá zrovna to nejšťastnější období. Mohou za to hlavně rozepře s expartnerem Jaromírem Soukupem a exmanželem ,hercem Jakubem Prachařem, s nímž má influencerka dceru Miu. V boji proti temným myšlenkám ji pomáhá sdílet trable se svými "holčičkami" na sociálních sítích. "Řeším to na Instagramu, kde mám takovou svou skupinu tisíců holek, kde si o tom povídáme, píšeme si a vysílám, ať už mám dobrou náladu, nebo špatnou," vysvětlila trojnásobná maminka. "Je to pro mě největší terapie," dodala.

Sama prý zatím pomoc psychoterapeuta nikdy nevyhledala. "Zatím jsem na to neměla úplně čas, ale je možné, že teď, když už se to všechno nějak upraví, tak budu mít čas i sama na sebe," řekla bývalá modelka, která si nedávno po dlouhé době užila víkend sama bez dětí se svým manželem Miroslavem Dopitou.

Několik měsíců po svatbě to prý pořád perfektně klape. "Jo, Mirek s námi bydlí," rozesmála se Agáta. "Je to dobrý, teď jsme byli o víkendu jen sami dva a jó, bylo to dobrý. Bylo to asi poprvé, co jsme spali v posteli sami dva bez toho, abychom tam měli mezi sebou nějaké dítě," dodala se smíchem. "Žádné další těhotenství určitě neplánuji. Já jsem opravdu tak vyčerpaná, že ne," doplnila závěrem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy