Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Agáta Hanychová šla do další radikální změny účesu: Po 20 letech jsem zase blond

Agáta Hanychová šla do další radikální změny účesu: Po 20 letech jsem zase blond
Zdroj: Instagram/Agáta Hanychová
+ Dalších 9 fotografií
změna vzhledu
Není to tak dávno, co se Agáta Hanychová (35) pochlubila novým střihem vlasů. Nyní ale přišla další změna, a to v barvě. Modelka svou hnědou hřívu vyměnila z blond. K rozhodnutí ji dle jejích slov vedl i její přítel Tomáš, podle kterého jí nový vzhled lichotí.

V poslední době Agáta Hanychová horlivě experimentuje. A to především se svými vlasy. Nedávno se rozhodla ostříhat své dlouhé vlasy na mikádo. To jí řada lidí velmi pochválila. A teď se sympatická maminka Kryšpína a Mii obarvila na blond.

"Jsem zpět blonďatá po 20 letech. Mě to baví" napsala Agáta na sociálních sítích k fotografii, kde se chlubí novým účesem. Dodala, že její fanoušky změna vzhledu rozhodila víc, než ji samotnou.

Hanychová na Instagramu přiznala, že ji v rozhodnutí velmi podporoval její nový partner Tomáš. Ten má ze změny své přítelkyně očividně radost. „Konečně. Krásná a přirozená, jako vždy,“ ohodnotil ve stories Hanychové.

Podle Agáty teď vypadá úplně stejně jako její maminka, herečka Veronika Žilková (58). Někteří se ale v komentářích pod fotografií vyjádřili, že si ji spletli s jinou celebritou, která také nosí blond hřívu. „Teď jsem si vás spletla s Patricií Solaříkovou Pagáčovou,“ okomentovala jedna z fanynek, se kterou řada dalších souhlasila. Podle některých lidí Agátě nová barva velmi prospěla a působí mladistvěji.

Jak to Agátě Hanychové sluší, se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy