Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Agáta Hanychová sjíždí Vltavu se svým Honzou: Tohle je kus chlapa, tleskají jí lidé

Agáta Hanychová sjíždí Vltavu se svým Honzou: Tohle je kus chlapa, tleskají jí lidé
Zdroj: Se souhlasem Agáta Hanychová
+ Další fotografie
nová láska

Agáta Hanychová (36) je momentálně zamilovaná až po uši do svého nového partnera, podnikatele Honzy Loskota, se kterým o víkendu sjížděla Vltavu společně s dětmi. Samozřejmě o svém výletě informovala na sociálních sítích a fanoušci jsou z nového muže modelky nadšení. 

Modelka, podnikatelka a máma na plný uvázek Agáta Hanychová po dlouhé době opět působí šťastně a je to na ní ohromně vidět.

Po sérii pěti nevydařených vztahů od rozvodu s hercem Jakubem Prachařem to konečně vypadá, že si našla kus pořádného chlapa, který za to opravdu bude stát.

Podnikatel Jan Loskot nevypadá jako žádný frajírek, který by se potřeboval vedle známé Agáty zviditelnit, nýbrž jako schopný chlap, který to má v hlavě srovnané.

"Už deset minut neprší. Ať žije voda s dobrodružstvím. Suchého už nemáme nic. Ale zase na to aspoň budem všichni vzpomínat," napsala ke společné fotce pobaveně Agáta.

Překvapivě lidé v komentářích až na nějaké výjimky se shodují na tom, že Honza je kus chlapa.

"Držím palce! Honzu znám, je to moc hodnej kluk," píše jedna z komentujících. "Pěkný kormidelník. Fakt sympaťák," píše další.

Většina se shoduje, že by Agátě po všech těch peripetiích s chlapy přáli někoho normálního a aby byla hlavně šťastná. Tak snad se to konečně podaří!


Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy