Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Agáta Hanychová šije do tatínků Mii a Rozárky: Do pusy si nevidí Prachař ani Soukup, zuří

Agáta Hanychová má problémy s tatínky svých dcer: Prachař a Soukup si nevidí do pusy
Zdroj: koláž eXtra.cz/eXtra.cz Pavel Dvořák/Herminapress/Se souhlasem Tv Prima
+ Dalších 16 fotografií
rýpnutí

Jak se ukázalo, tatínkové dvou mladších dětí influencerky Agáty Hanychové, herec Jakub Prachař a podnikatel Jaromír Soukup, kážou vodu a přitom pijí víno. Na svém Instagramu si trojnásobná maminka posteskla, že nesmí své dcery Miu a Rozárku ukazovat na sociálních sítích, ale přitom oba její bývalí se v minulosti svými ratolestmi také pochlubili. 

Kážou vodu...

Influencerka Agáta Hanychová je sice pyšná maminka tří dětí, ale moc dobře ví, jak jí jejich tatínkové dokážou občas pít krev. V době, kdy bývalá modelka žila s podnikatelem Jaromírem Soukupem, mohla jejich dceru Rozárku ukazovat na sociálních sítích, po jejich rozchodu však Soukup řekl jasné NE a začal vyhrožovat soudy, pokud bude Agáta sdílet fotky a videa, na nichž by byla půlroční holčička vidět.

Od Jaromíra pak převzal pomyslnou štafetu Agátin exmanžel Jakub Prachař, s nímž má Agáta prostřední dcerku Miu. "Tatínek číslo dvě se taky pomátl a nesmím dávat Miu na Instagram. Nekomentuju. Tady pán, který nonstop pracuje, místo toho, aby s ní byl, tak je s ní chůva, ale klade si takovéhle podmínky. Je to prostě debil, to jsem neřekla tohle slovo. Tak tam teď Mia nemůže být a točit výlet s Kryšpínem, kterému je dvanáct. No, nevím,“ posteskla si Hanychová na sociální síti.


Pijí víno

Jediné, co Agáta může, je být nadále statečná a trpělivá a občas si do tátů svých dvou holčiček alespoň veřejně rýpnout. Sdílela totiž koláž snímků, kde to Soukupovi i Prachařovi tak trochu ujelo. "Když si lidi nevidí do pusy," připsala krátce nejstarší dcera herečky Veroniky Žilkové.

"Poprvé na Slávii a naposledy na mém Instagramu. Ať žije Slávie a Mia Prachařová. Gooooool!" napsal před časem známý herec k fotce, na které vedle něj sedí a z plna hrdla fandí malá Mia a její obličej rozhodně není zakryt smajlíkem. Podobně na tom byl ve svém posledním příspěvku i Soukup. "Víkend ve znamení starání. Je to radost," okomentoval Jaromír obrázek, na němž je vidět kousek Rozárčina kočárku a nákupy vánočních dupaček.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy