Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Agáta Hanychová shazuje vánoční kila a polonahá vylezla na mráz: Příště měj jen ty boty, vzkazují lidé

Zdroj: Agáta Hanychová archiv
+ Další 2 fotografie
hubnutí
Agáta Hanychová (35) si vzala předsevzetí do nového roku, že zhubne. Po vánočním obžerství totiž uznala, že je třeba dostat se zpátky do formy, a proto na svých sociálních sítích vyzvala všechny ženy, které chtějí zhubnout, ať jdou do toho s ní. Bývalá modelka a maminka Mii a Kryšpína se nyní pochlubila, že je zhruba v polovině výzvy. Podle fanoušků jsou výsledky již vidět a pějí na Agátu jen chválu.

Agáta Hanychová (35) jako spousta dalších známých českých osobností se dala na otužování. Při svém posledním ozdravném otužování se bývalá modelka vyfotila v plavkách a lidé začali kritizovat její ďolíčky na nohou.

Do nového roku 2021 tak Agáta vkročila s výzvou zhubnout. Na svých sociálních sítích avizovala, že pokud chtějí její sledující zhubnout, ať jdou do toho s ní. Momentálně je zhruba v polovině a její perfektní postava se pomalu rýsuje.

„Holčičky, tak jak vám to jde? Zítra jsme v půlce,“ připsala ke snímku, na kterém má na sobě jenom kraťasy, podprsenku a sněhule. Okamžitě se na Agátu, maminku dvou dětí, sesypala vlna pozitivních komentářů.

„Ahoj Agáto, já včera 100 dřepů a dneska se nemůžu ani hnout. Na váhu za těch 14 dní jsem se nepodívala. Vydržím do konce,“ podporují se vzájemně její fanynky na Instagramu. „Vypadáš, Agáto, perfektně,“ chválí a další se vtipně přidávají. „A příště si necháš jen ty boty, ne?“

Související články

Další články