Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Agáta Hanychová se umí otáčet a je za vodou: Měsíčně si přijde na šestimístné číslo

Odvážné focení s Petrem Kozlíkem.
Zdroj: Se souhlasem Petr Kozlík
Předchozí Další
+ Dalších 12 fotografií
ANALÝZA

U soudů, které nedávno influencerka Agáta Hanychová (38) podstoupila se dvěma ze tří tatínků svých dětí, se hodně rozebíraly finance všech rodičů. Při té příležitosti redakce eXtra.cz zanalyzovala Agátiny aktivity a vyšlo nám neuvěřitelné číslo: měsíčně si podle všeho přijde na téměř milion korun.

Agáta Hanychová: Jak vydělá mega za měsíc?

Hvězda sociálních sítí i společenských médií Agáta Hanychová se vždy uměla dobře prodat. A jak stárne, umí to čím dál tím líp.

Dlouho například víme, že ji velice slušně živí její Instagram, který spíš než osobní prostor pro svěřování se ostatním připomíná profil Komerční přestávky.

Každopádně i samotný Instagram by Agátě podle velmi hrubých odhadů mohl vynést něco mezi 400–500 tisíci měsíčně. A to se možná ještě držíme zbytečně moc při zemi. Zkušená účetní a marketingová odbornice, s kterou jsme cifry konzultovali, by se odvážila jít i výše.


Drbárna vydělá ranec

A nakonec, a to je to nejdůležitější, tu je překvapivě čím dál víc výdělečný společný byznys s kamarádkou. Na HeroHero má placený stream s Ornellou Koktovou, přes 4,6 tisíce především zájemkyň si předplácí tuto „drbárnu“ za šest eur měsíčně. Web si bere 10 procent, dívkám tak za nehty zůstane po přepočtu kolem 630 tisíc korun měsíčně.

„Do toho má (Ornella) s Agátou byznys na HeroHero, holky z toho mají velice slušné prachy,“ pochlubil se Josef Kokta eXtra.cz nedávno úspěchem své manželky.


Nadstandardní výdělky

A protože hlavní hvězda je Agáta, vůbec bychom se nedivili, kdyby měla výrazně víc procent: 60–70 procent z čistého zisku, tedy 377–440 tisíc korun měsíčně.

Nesmíme zapomenout ani na pořad, který má s bratrem Vincentem v jednom periodiku, i za něj dostane dvě až tři desítky tisíc měsíčně.

Sem tam může mít Agáta ještě spolupráce mimo „socky“, peníze za účast na večírku a podobně, ale patrně nepůjde o nic, co by nějak výrazně a pravidelněji ovlivňovalo její rozpočet.

Doporučené video: Prosincová svatba Agáty Hanychové


Po sečtení všech výdělků dohromady jde o sumu dosahující necelému milionu korun měsíčně. Ta se pochopitelně musí zdanit, a půjde o vysoké „numero“, ale i tak Agátě zůstane obří částka.

Na bídu si tedy stěžovat nemůže. Je ale dlužno dodat, že například kšeft s Ornellou se takto ve velkém rozjel až v březnu, předtím měla děvčata sotva poloviční počet předplatitelů.

Někoho každopádně možná zklame a překvapí zjištění, že jestli něco s Hanychovou opravdu nesouvisí, protože to nemá absolutně zapotřebí, tak slovo zlatokopka. Svých vlastních peněz si vydělá dost.

S tatínky svých dětí se nyní na všem raději rozhodla domluvit, aby ukončila soudní pře. A kývla jim na vše. Takový Jaromír Soukup už má v ruce podepsaný papír s Agátinou kapitulací...

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy