Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Alice Bendová promluvila o smrti: Herečka ví naprosto přesně, kdy zemře

Alice Bendová v saténové košilce.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Instanews

Alice Bendová (48) zřejmě s absolutní přesností tuší, kdy zemře. Na sociálních sítích se o svůj pocit svěřila během jednoho mrazivého rána, kdy se kolem třetí hodiny ráno chystala na Šumavu. Tam natáčí nový film a často tak podstupuje dlouhé cesty autem...

Maminka víla

Zorka Hejdová (31) se pochlubila fotkou se synem Nikolasem, na které vypadá jako maminka z pohádky. Jako kouzelná víla. "To, že se už postaví na ty svoje malinké nožičky je jakýsi symbolický a člověku dochází, že ryzí miminkovská éra je pryč," dopsala k archivnímu snímku oblíbená moderátorka.

Je to rebel(ka)!

Známá provokatérka Agáta Hanychová (36) si nedá pokoj. Na sociálních sítích se pochlubila fotkou nahoře bez a pořádně vyšpuleným zadečkem. Nedlouho poté si ale zřejmě Agáta svou provokaci rozmyslela a celý příspěvek smazala.

Kráska dne

Modelka Nikola Uhlířová (21) poslala fanouškům pozdrav z Gran Canaria. "Je tady nádherně, tak vám posílám alespoň trochu sluníčka," vzkázala kráska a odhalila i svou dokonalou postavičku.

Bendová ví, kdy zemře

"Dneska jsem vstávala ve 3:16...znáte ten horor Ve 3:15 zemřeš?" pobavila Instagram herečka Alice Bendová (48). Ta vstává takhle brzo kvůli natáčení nového celovečerního filmu na Šumavě. "Jezdním na otočku domů, protože chci spát doma s rodinkou," přiznala Alice.

Související články

Další články