Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Agáta Hanychová se dala na otužování: Ty nohy jsou hrozné, sulcíku, utahují si z ní lidé

Agáta Hanychová se dala na otužování: Ty nohy jsou hrozné, sulcíku, utahují si z ní lidé
Zdroj: archiv Agáty Hanychové
+ Další 2 fotografie
nenávist
Agáta Hanychová (35) se přidala k řadě celebrit, které podlehly kouzlu otužování. Svým sledujícím na sociálních sítích se pochlubila snímky, na kterých stojí u rybníka v sněhulích a v plavkových kraťasech. Místo pochval se ale dočkala velké vlny posměšných komentářů, v nichž lidé opět dokázali, že na internetu neznají meze. Modelce v komentářích vzkazují, že má ošklivé nohy a nazývají ji sulcíkem.

Jak je známo, Agáta Hanychová nepatří mezi slavné osobnosti, které by si z projevů nenávisti ze strany veřejnosti dělaly těžkou hlavu. Proto ji pravděpodobně nerozhodilo, když se do ní lidé pustili pod zcela nevinným příspěvkem o otužování.

Letos je otužování mezi celebritami hitem a ani Agáta nezůstala pozadu. Na Instagram proto přidala fotky, na kterých stojí u vody, na sobě má plavky, okolo ramen ručník a na nohou sněhule. V komentářích se ale strhla mela.

Lidé se ptají, kde je fotka z vody. „Pochybuju, že tam vlezla, jinak by foto určitě bylo,“ napsal jeden z komentujících. „Agáto, viděl vás někdo v té vodě?“ Zdá se, že lidé bez důkazu zkrátka neuvěří tomu, že Hanychová do studené vody skutečně skočila.

Odporná kritika

Nejvíc se pak Agátini sledující zaměřili na její nohy, na kterých nenechali nit suchou. „Tady na té fotce je bohužel vidět, že i štíhlé ženy nemají pevné a vypracované nohy. A že je lepší je tolik neukazovat,“ zaznělo pod příspěvkem. Takový komentář byl ještě slušný, další lidé se už moc nekrotili. „Vy nemáte vůbec vkus a nohy jako rosol,“ napsal kritik. „Ty máš dost, sulcíku,“ napsala další sledující. "No...ty nohy jsou zlý," přisadila si další.

Na hanlivé komentáře ohledně svého vzhledu Agáta Hanychová neodpověděla. Z více než 150 jich je přitom většina skutečně ošklivých, najdou se ale i lidé, kteří se jí zastávají. Ti píšou, že nikdo není dokonalý a že Agáta ukazuje realitu, nikoliv retuš. "Mně se líbí, jak tady nejvíce kritizují dámy, které by měly v posilovně nejlépe i bydlet," uzavřel jeden sledující.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy