Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Agáta Hanychová schytala ledovou sprchu od lidí: Laciná hrůza dobrá tak do Perlovky

Agáta Hanychová schytala ledovou sprchu od lidí: Laciná hrůza dobrá tak do Perlovky
Zdroj: Agáta Hanychová archiv
+ Dalších 10 fotografií
krok vedle
Agáta Hanychová (34) je v současné době matkou na plný úvazek, a tak je pochopitelné, že se musí otáčet na plné obrátky. Bývalá modelka je u lidí velmi oblíbená, ale v poslední době sem tam schytá kritiku za časté spolupráce. Co se týká módy, Agáta občas šlápne vedle a to se stalo i tentokrát. Půvabná máma dvou dětí to od lidí na sociálních sítích schytala za růžový kožich, který je podle nich laciný a celkově to nevypadá dobře.

Agáta Hanychová (35) má za sebou náročný rozvod, který jí dal pěkně zabrat. Jak bývá ale u modelky zvykem, vždycky se dokáže všem problémům postavit čelem a nakonec je vyřešit. V současné době je zase zpátky Hanychová, randí se symaptickým Tomášem a dětem se věnuje na sto procent.

Lidé moc dobře vědí, že Agáta je živel a při své temperamentnosti občas šlápne vedle. V poslední době jí navíc vyčítají jednu spolupráci na sociálních sítích za druhou. Agáta si ovšem z takových řečí nic nedělá a moc dobře ví, že složenky se nezaplatí samy. Navíc touhle formou si vydělává spousta českých a slovenských influencerů.

Momentálně to ale Agáta úplně nedomyslela s outfitem, který si na sebe vzala. Krátká černá sukně, punkové silonky a růžový kabát. Vlastně úplně obyčejný model, který však v lidech vyvolal pobouřené reakce a někteří si servítky skutečně nebrali.

"Někdy méně je více, Agáto. Celý den postovat na Instagram musí být prima život," pustili se do Agáty škarohlídi. "Co sakra blbneš? Kdes nechala soudnost, vždyť je to laciné," přidávají se další. "To má být reklama na vykřičený dům?" diví se lidé a dodávají: "Do Perlovky dobrý!" Agáta je ale na tento typ komentářů zvyklá a patrně si z toho nic nedělá.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy