Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Agáta Hanychová sbalila fešáka jak z Hollywoodu: 3 hvězdy, kterým je hrozně podobný

Agáty partner vypadá jako hollywoodská hvězda.
Zdroj: Se souhlasem Agáta Hanychová / profimedia / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
podoba

Influencerka (36) Agáta Hanychová randí několik týdnů s pohledným chirurgem Andrejem N.. Na Instagramu nejdříve sdílela jejich společnou rozmazanou fotku, později se svým fanouškům pochlubila zaostřeným snímkem, kde je znát, že je její doktor velký fešák. Redakce eXtra.cz usoudila, že Andrej svou vizáží velmi připomíná směsku tří hollywoodských fešáků, kterým podléhají ženy po celém světě.

Agáta Hanychová si doktora Andreje N. hýčká po svém boku již nějaký ten čas. Na rozdíl od jejích předchozích partnerů se Andrej sociálním sítím příliš nevěnuje, svůj dosavadní život zasvětil zejména lékařské profesi. Lékařský obor studoval na Slovensku, později také na Univerzitě Karlově v Praze, kde v roce 2015 dokončil obor chirurgie.

V současnosti již osm let pracuje na chirurgii v Ústřední vojenské nemocnici v pražských Střešovicích. Zároveň osm měsíců působí jako lékař ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. Tyto informace uvádí ve svém profilu na portálu LinkedIn.

Agáta tak má po svém boku vzdělaného a inteligentního muže, jehož předností je také velké charizma, není se co divit, že mu podlehla. Andrej svou vizáží připomíná hned několik hollywoodských fešáků, kteří se léta drží v žebříčku nejhezčích mužů na prvních příčkách. Redakce eXtra.cz vybrala tři hollywoodské krasavce, již jsou Andreji tak podobní, že by jim mohl dělat z fleku dubléra.

Komu je pohledný chirurg podobnější?

Prvním je úspěšný americký zpěvák Justin Timberlake, ze kterého ženy padají léta do kolen, stejně jako z herce Jamieho Dornana alias dominantního Christiana Greye z erotického románu Padesát odstínů šedi a dalších dvou pokračování.

Andrej také připomíná hvězdu ze seriálu Hra o trůny, a to herce Richarda Maddena, který ztvárnil Robba Starka. Pro své charisma také ztvárnil prince Kita v pohádce Popelka.

Vidíte také podobu? Na facebookové stránce redakce eXtra.cz je anketa, kde můžete hlasovat, komu je Andrej podobnější.
Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy