Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Agáta Hanychová prošla radikální proměnou: Fanoušci z toho šílí

Zdroj: Archiv Agáta Hanychová / Alkohol.cz
+ Dalších 7 fotografií
novinka
Bývalá modelka Agáta Hanychová (35) na svých sociálních sítích nedávno odtajnila svého nového partnera, fešného Adama Raitera, se kterým už stihla nafotit odhalené párové snímky. Není to však jediná novinka, kterou se Agáta pochlubila.

Bývalá modelka a maminka dvou dětí Agáta Hanychová (35) září po několika nevydařených vztazích opět štěstím, a to po boku truhláře Adama Raitera, se kterým našli lásku. Za dobu jejich vztahu již stihli nafotit odhalené snímky a Agáta se dokonce pochlubila změnou barvy vlasů.

Změna je život

Z jemné blondýnky se opět stala uhrančivou hnědovláskou a svou změnu ukázala na svém Instagramu, kde nevynikl její nový účes, nýbrž její půvab, který navíc zdůraznila červenou sexy podprsenkou s komentářem „Agáta je zpět“.

Při pohledu na její nové snímky se zatajil dech nejednomu fanouškovi. „Jo, tak tady jsi hodně sexy,“ píší. Pro jejich smůlu jim ale nezbývá nic jiného než Agátu obdivovat pouze prostřednictvím sociálních sítích. Tohle tělíčko si totiž může hýčkat pouze její partner Adam, se kterým Agáta září opět jako sluníčko.

Související články

Další články