Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Agáta Hanychová promluvila o postelových hrátkách se Soukupem: Velkou roli hraje těhotenské bříško, přiznala

Agáta se pobavila nad dotazem od fanouška.
Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 7 fotografií
Odpověď

Modelka Agáta Hanychová (37) se pomalu dostává do pokročilého stádia těhotenství. K tomu se doma léčí ze zápalu plic, což je v tomto období rizikové. Nyní to vypadá, že už jí je mnohem líp, protože na svém Instagramu znovu rozdává úsměvy a energii tak, jak jsme u ní zvyklí. Včera odpovídala na otázky fanoušků, kteří se ptali i na to, jak to mají s Jaromírem Soukupem při jejím rostoucím břichu v ložnici. Co populární influencerka odpověděla?

Agáta Hanychová má jednu nezpochybnitelnou schopnost, dokáže totiž svými odpověďmi i vyjádřeními vždy překvapit fanoušky. To se stalo i včera, když odpovídala na záludnou otázku od sledujících fanoušků.

"Jak prožíváte sex v těhotensví s Jaromírem?" zeptal se jeden z Agátiných fanoušků. "No to je aspoň nějaký dotaz. Skvěle. Já myslím, že čím větší břicho, tím je to lepší," svěřila se Agáta s úsměvem na Instagramu. Milostné hrátky se Soukupem podle Hanychové zřejmě nikdy nebyly lepší.

Agáta skončila v posteli

Ještě nedávno ale měla do smíchu daleko. Modelka si totiž vyjela na pár dní na hory, aby si pročistila hlavu na snowboardu poté, co jí o Vánocích zemřela babička Olga. Bohužel její horský výlet skončil zápalem plic.

S ním se brunetka potýká už několik dní a ještě předevčírem si sama stěžovala, že se nemůže ani hýbat. Proto jí musel dělat oporu její starostlivý přítel Jaromír Soukup, který spěchal po práci ihned domů, aby jí z lásky uvařil jídlo.

Důkaz toho, že ji Jaromír opravdu miluje, předvedl před několika týdny na svém Instagramu, kam přidal fotku Agáty s bříškem. "Krásnější a krásnější. Kouzelnější a kouzelnější. Moje. Agáta," rozplýval se tehdy Soukup.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy