Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Agáta Hanychová popsala rozvod dojemnými a silnými slovy: Fanoušky ale více zajímá její nové háro

Agáta Hanychová popsala rozvod dojemnými a silnými slovy: Fanoušky ale více zajímá její nové háro
Zdroj: archiv
+ Dalších 20 fotografií
rozvod
Agáta Hanychová (35) je sice v současné době až po uši zamilovaná do partnera Tomáše Soboly, ale teprve před pár dny udělala definitivní tečku za manželstvím s Jakubem Prachařem (37). Kdysi šťastná dvojice má rozvod za sebou a i přesto, že si jdou každý svojí cestou, vzájemně spolu vycházejí a respektují se. Modelka a máma dvou dětí se o rozvodu rozpovídala a od fanoušků si vysloužila spoustu pochvalných komentářů. Kromě rozvodu Agáta shodila vlasy a začíná úplně od začátku.

Agáta Prachařová (35) je opět Hanychová. Před pár dny za svým vztahem s Jakubem Prachařem (37) udělala definitivní tečku v podobě rozvodu. "Sluší mi to víc jako svobodné. Jedna etapa skončila a život jde dál. Svatba bývá zábavnější, ale rozvod rychlejší. No nic," oznámila lidem modelka.

I herec Jakub Prachař si dovolil k rozvodu pár poznámek. "Šťastnější výraz bych těžko hledal. Štěstí je krásná věc," komentoval situaci Prachař. Agáta je momentálně zamilovaná do nového partnera Tomáše Soboly a doufá, že tentokrát to vyjde.

Maminka dvou dětí navíc sundala vlasy a nyní má takové delší mikádo, které u lidí sklízí úspěch. "Velmi vám to sluší, Agáto, omládla jste," píší lidé pod fotku s novým účesem. Agáta ve svých pětatřiceti letech znovu začíná, ale rozhodně si z toho nic nedělá.

Bolelo to dlouho

Agáta se tématu rozvodu na svých sociálních sítích v posledních dnech velmi věnovala a zveřejnila dojemnou a silnou zpověď. "Myslím, že oficiální rozvod je důležitý. Něco ve vás uzavře a začnete dýchat. Dělím se s vámi o svoje soukromí, tak vám to musím říct. Bolelo to dlouho a myslela jsem si, že tím vše končí, ale není to tak," popisuje Agáta.

"Bolest se musí vydržet a já vydržela a je mi teď hezky. Začala jsem mít ráda samu sebe a to je strašně důležité. Je těžké začínat v 35 znova, ale vše se dá," dodala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy