Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Agáta Hanychová pod palbou kritiky: Dělá ostudu svým dětem, píší lidé

Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové
+ Další fotografie
vztahy

Jen měsíc uběhl od oznámení rozchodu Agáty Hanychové a Jana Loskota a Agáta je opět zamilovaná až po uši do nového kluka. Otázkou je, jak dlouho jim nový vztah vydrží. Naši čtenáři mají jasno.


Agáta Hanychová překvapila dalším mužským objevem. Ani ne měsíc po rozchodu s podnikatelem Janem Loskotem je tak prý opět zamilovaná až po uši. Vztahy Agáty se staly už evergreenem. Žádný z nich ji totiž moc dlouho nevydržel. Bude to tentokrát jiné? Čtenáři Extra.cz na sociálních sítích sdělili své názory.

Láska a nebo vypočítavá hra?

"Radši nebudu psát co si o ní myslím, je to její věc. Hlavně aby se co nejvíc zviditelnila a dělá ostudu svým dětem,ale jí to asi navadí," píše uživatelka Ivana. " Nevydrží, ona potřebuje návštěvnost na Instagramu a každý skandál jí zvedá sledovanost = příjem," souhlasí s ní Sonia. A ostrými slovy nešetří ani Kamila: " Myslím ze už to nikoho nezajímá. Může se pominout, že její ex má mladou krásnou holku, tak dělá kraviny. Je mega trapná."

Ne všichni si však na Agátě a jejích vztazích chtějí smlsnout: " Kdyby se staral každý o sebe a zametl si před vlastním prahem," píše například Miroslav. "Co je každému po tom i kdyby měla tři denně,tak vám je po tom h***o přidává se Helena. "Nevím, proč ji nenecháte na pokoji, o děti se stará, je šikovná na práci, umí si vydělat peníze a to je super, to je její věc přece co si dělá, nikdo ji na nic nepřidá, je šikovná holka," zastává se pak Agáty další uživatelka jménem Ivana.Související články

Další články