Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Agáta Hanychová: Po rozchodu jen září a chlubí se postavičkou jako před lety

Agáta Hanychová: Po rozchodu jen září a chlubí se postavičkou jako před lety
Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové
+ Dalších 11 fotografií
Vzrušující

Agáta Hanychová (35) tráví dovolenou na Kanárských ostrovech. Pod fotkou z pláže se zmínila, že plánuje začít hubnout. Jenže to spanilá modelka nepotřebuje, má postavu na jedničku! Na její žhavé fotky v plavkách teď i před lety mrkněte do naší vyžhavené galerie.

Postava v topu

Agáta Hanychová si aktuálně užívá s dětmi sluníčka na Playa de las Américas na jihu Tenerife. Sice se okamžitě ocitla pod palbou útoků fanoušků, kteří by ji raději viděli v české kotlině u nemocné babičky, která trpí zápalem plic, známá modelka si jimi ale náladu zkazit nenechala. Kritiku totiž absolutně neřeší.

"Dokážu se vyfotit, i když nestojím na špičkách," vpálila do obličeje všem haterům, kteří Agátě vyčítali, že se chytrým pózováním snaží zakrýt rostoucí bříško. A navíc uvedla, že od května se vrhá do cvičení v plné palbě. Jenže božská Agáta to ani nepotřebuje. Jak řekla jedna z fanynek, její tělo je v topu!

Prožívá těžké období

"Krásná postava," lichotily Agátě fanynky, když se ukázala na snímku na písčité pláži a vystavila na ní svoji dokonalou postavu. Není divu, známá modelka na sobě pořádně maká a po dvou dětech vypadá zkrátka božsky. Na jejím vzhledu se nepodepsal ani stres, kterému musela Agáta v poslední době čelit. Kromě nemocné babičky a výročí narození zesnulého tatínka se musela vypořádat i s těžkým rozchodem s Adamem Raiterem (32).

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy