Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Agáta Hanychová po návratu z Like House: Provokuje z dovolené nahoře bez

Agáta Hanychová se svlékla: Vystavila se nahoře bez
Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové
+ Další 4 fotografie
Sexy

Agáta Hanychová (36) se vystavila nahoře bez. Na sociálních sítích toho sdílí influencerka mraky a žhavé fotky samozřejmě nesmějí chybět. Agáta ráda provokuje a po návratu z vily Like House tak fanouškům předvedla své tělo po zhubnutí.

Zhubla. Teď se svléká

Po návratu z reality show Like House se dala modelka a influencerka Agáta Hanychová (36) do hubnutí. Střihla si podzimní výzvu aneb měsíc bez alkoholu, pečiva a cukru. Naopak zařadila do programu dne procházky a posilovnu. Výsledek se brzy dostavil. "Už mám dvě kila dole," chlubila se Agáta na svých sociálních sítích.

Teď nastal čas fešné tělíčko předvést v plné kráse. V jednom ze svých mnoha storíček se tak modelka ukázala nahoře bez. Na snímku, na němž sedí na pláží pouze v titěrných černých kalhotkách, opět přilákala pořádnou dávku pozornosti. Agáta si navíc se synem aktuálně užívá slunné španělské pláže Majanicho ve městě Lajares.

Sexy jako nikdy předtím

"Je čas si trochu po Like House odpočinout. Kryšpín je na týden jedináček a má mámu jen pro sebe a dost si to užívá," svěřila se svým fanouškům modelka na Instagramu. A co spolu podnikají? "Vlastně jen chytáme ryby," dodala Agáta.

Sociální sítě vzala poslední dobou útokem. Nedávno třeba sdílela lechtivou fotku jen v ručníku. A snímek nezůstal bez odezvy. "Krásná a sexy," vzkazovali Agátě sledující. Snad její přítel Jirka nezačal žárlit. Agáta totiž poslední dobou sklízí poklony všude, kde se ukáže.

Související články

Další články