Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Agáta Hanychová opět střídá ponožky: 3 měsíce s truhlářem Adamem a je tu rychlý konec

Zdroj: Archiv Agáta Hanychová / Alkohol.cz
+ Další 2 fotografie
rozchod
Modelka a máma na plný úvazek Agáta Hanychová (35) je opět single. Redakci eXtra.cz potvrdila, že vztah s pohledným truhlářem Adamem Raiterem bohužel nevyšel. Někteří jsou z rozchodu vcelku překvapeni, protože to konečně vypadalo, že si Agáta našla toho pravého. Někdy je to holt s láskou mnohem těžší, než se na první pohled zdá, a Agáta si bude muset ještě na svého "pana božského" počkat.

Agáta Hanychová (35) je po třech měsících s truhlářem Adamem Raiterem opět nezadaná. Ještě nedávno to přitom vypadalo, že si pár perfektně notuje, a řada fanoušků Agáty by dala ruku do ohně za to, že tenhle fešák bude konečně ten pravý.

"Ano, je to tak. Rozešli jsme se," potvrdila informaci Agáta eXtra.cz. S Adamem společně plánovali zhotovit obytné auto, kterým by vyrazili po Česku během pandemie koronaviru

Dokonce si založili instagram, který za krátkou dobu nasbíral téměř 10 tisíc sledujících a fanoušci se těšili, že budou jejich dobrodružství sledovat online. Po rozchodu je ale jasné, že ze společného snu nic nebude. To by ale nebyla Agáta, kdyby si sama neuměla poradit.

Většina příznivců modelky ale moc dobře ví, že Agáta je dost samostatná a žádná práce pro ni není překážkou, takže patrně nebude pro ně překvapením, že si obytňák udělá "po vlastní ose" a podle svých představ. "Obytné auto zvládnu sama," dodala.

V lásce se bohužel Agátě nedaří, Kromě lásky s Adamem jí už zkrachovalo hned několik vztahů. Mimo jiné s režisérem Tomášem Sobolou, s realitním makléřem Zdeňkem Turkem nebo umělcem Markem Niessnerem.

Související články

Další články