Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Agáta Hanychová o svém potetovaném Adamovi: Láskyplná slova plná obdivu

Agáta Hanychová září štěstím po boku Adama.
Zdroj: Alkohol.cz
+ Další 2 fotografie
Influncerka Agáta Hanychová (37) se teprve nedávno pochlubila vztahem k novému muži, Adamu Raiterovi (32). Randí s ním teprve pár měsíců, už ale rozjíždějí společné podnikání a jako by k ní patřil odjakživa. Čím ji nejvíc dostává kromě svého těla, které si exmodelka pochvaluje?

Agáta Hanychová narazila na zlatou žílu

Truhlář Adam Raiter na první pohled vypadá jako pořádný drsoň, podle Agáty ale pořádně klame svým vymakaným tělem.

„S Adamem je mi fajn. Je galantní. Vypadá jako pankáč, přitom je to jeden z nejhodnějších kluků, s kterými jsem kdy byla,“ prozradila eXtra.cz okouzlená Agáta Hanychová (35).

Adam Raiter si udělal oko

„A je to první chlap, kterými mi oškrábal zamrzlá okna u auta, když šel do práce. To se mi vážně ještě nestalo. To mi přijde skvělý,“ myslí si nedávno rozvedená matka dvou dětí.

Vždy měla slabost na problematicky vyhlížející muže, i po rozchodu s Jakubem Prachařem (37) nakonec skončila v náruči chlápka, který by mohl být vizuálně jeho příbuzným.

Slova o Prachařovi

„Když má někdo rád čokoládovou zmrzlinu, pak se jí přejí a udělá se mu zle, tak si ji časem stejně koupí znova,“ uvedla k podobě Raitra s exmanželem.

Ten nový zatím chutná bez zažívacích potíží, a tak se společně pouští do větších projektů. Koupili si karavan, který Adam zrestauruje a společně i s dětmi projedou Česko. Bude z toho i pořad.

Mají velké plány

„Už máme instagramový účet Obytňákem po Česku a postupně se připravujeme objevovat krásy Česka. Já budu vařit, Adam řídit, Mia se bude malovat rtěnkou a Kryšpín bude vyrábět luky. Bude to super,“ dodala Agáta, která měla po svém boku po rozvodu hned několik partnerů

Tak snad se Adamovi zdaleka ještě neblíží konec záruční lhůty…

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy