Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Agáta Hanychová o svatbě a miminku: Chce ji do porodu a Soukupa na sále

+ Dalších 5 fotografií

Agáta Hanychová (37) se ve svém živáku na Instagramu rozpovídala o plánech pro nejbližší budoucnost. Svatbu s Jaromírem Soukupem (53) by chtěla co nejdříve, ovšem zdůraznila, že na tahu je teď její partner. Prozradila také, že chce budoucího tatínka svého dítěte u porodu. "Jen ať si to vyžere," pravila. 

Agáta Hanychová se ve svém živáku na Instagramu rozpovídala o svatbě, kterou by chtěla stihnout, než se rozsype, i o samotném porodu, u kterého si přeje přítomnost svého mediálního magnáta. "U porodu bude Jaromír, aby si to vyžral," pravila kategoricky. "Moc se na to těším. Já myslím, že muži k porodu patří."

Plánované miminko

Potvrdila také, že miminko bylo skutečně plánované, a vysvětlila, že u porodu svých prvních, dnes už dospělých dětí, dcery Natálie a syna Lukáše, Jaromír nebyl. Jednak byla pochopitelně jiná doba, jednak Soukupova exmanželka rodila císařským řezem.

Zda spolu neplánují rodinu, se redakce eXtra.cz ptala už na začátku září. “Mně je 37. Čas nekvapí. Já můžu rodit dalších osm let,” mlžila tehdy už těhotná Hanychová. “Plánujeme spolu budoucnost. Jednotlivé milníky budoucnosti ne,” doplnil ji Soukup. Že influencerka skutečně čeká miminko, jako první zjistila právě naše redakce.

Svatba před porodem

Agáta odpověděla i na zvídavé otázky svých fanoušků, které se týkaly svatby. Bez okolků přiznává, že by ji ráda stihla co nejdříve. Na dotaz, zda to bude do porodu, odpověděla jednoznačně: "Tak doufejme."

Bezpochyby se o datu svatby včas dozvíme, není totiž moc pravděpodobné, že by dvojice uspořádala něco malého a tajného. Jak Jaromír, tak Agáta jsou tvrdí obchodníci a byli by blázni, kdyby ze své veselky něco nevytěžili. A že jsou v medializaci svého vztahu zdatní, několikrát týdně dokazují v pořadu Agáta Jaromíra Soukupa.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy