Všichni moc dobře vědí, že tvrdé drogy jsou zlo. Bohužel se jim nevyhnuly ani známé české osobnosti. Naposledy jsme vás informovali o závislosti Agáty Prachařové (31) na pervitinu. Můžete si přečíst ZDE.

Matka Agáty Veronika Žilková popsala pro Top Star Extra, jak si Agáta nechala nosit tvrdé drogy do nemocnice a jak to bylo s ní těžké. Jenomže Agáta není rozhodně jedinou českou celebritou, která měla problémy s tvrdými drogami.

Další z řad závislých na drogách je Michal Penk, který se na šikmé ploše pohybuje už několik let. Populární zpěvák z 80. let se dnes pokouší o comeback. Má za sebou temnou drogovou minulost a uchýlil se hlavně k pervitinu.

Drogovou minulostí si také prošla hvězda Ulice Šárka Ullrichová. Ta dokonce musela jít na několik týdnů do léčebny, kde se dostávala ze silné závislosti na alkoholu a kokainu. Boj nakonec vyhrála a dnes znovu hraje.

Oblíbená zpěvačka Bára Basiková přiznala, že několik měsíců brala pervitin. Ten jí pomáhal zvládnout nápor práce a zapomenout na zlomené srdce. K závislosti se přiznala několik let poté, co ho přestala brát.

Ani její pěvecký kolega Dan Bárta nebyl v tomto ohledu svatoušek. Kokain, pervitin, tráva a alkohol. Zapomínal texty a rušil účinkování v muzikálech. Nakonec se ale zpěvák dal dohromady. Takhle řádil před sedmnácti lety.

Podobně jako Penk na tom byl i Martin Kocián. Bývalá hvězda kapely Lunetic neunesla slávu, která před lety zasáhla český boyband. Kocián propadl pervitinu. Nechal se slyšet, že za drogy utratil 7 milionů korun. Dnes už závislý není a má rodinu.

Nejvíc epická fotka v historii českých milovníků drog patří „zaslouženě“ Petru Kolářovi (49). Kolář padá s blondýnkou ze schodů, v ruce má sáček s kokainem. Později se trapně vymlouval s tím, že mu sáček neznámého původu někdo strčil do ruky.

I nejslavnější český pornoherec potřeboval povzbudit. Robert Rosenberg (42), po kokainu mu sex šel lépe, a navíc dostal podmínku za nedovolenou výrobu a držení drog. Nebo Sámer Issa (31) jako příslušník zlaté mládeže, kdy si jeho nosík dopřával. Přiznal kokain, marihuanu i extázi. Bojí se heroinu a LSD.