Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Agáta Hanychová navštívila babičku v nemocnici: Skvělá vnučka, chválí máma Veronika

Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové
Instanews

Agáta Hanychová zašla s Veronikou Žilkovou navštívit babičku do nemocnice. Dagmar Havlová se pochlubila fotkou, kterou nafotila ještě před revolucí. Herečka Lindsay Lohan je na nových fotkách absolutně k nepoznání a Ewa Farna sdílela dojemný příběh fanynky. Přinášíme Instanews.

Dagmar Havlová sdílela fotku z mládí

Dagmar Havlová (68) se pochlubila fotkou z archivu, na které jí bylo 33. "Za 2 roky potkám Václava, za 3 roky bude revoluce. Dál už to znáte," napsala pod snímek a dodala, že je potřeba, abychom si udržovali svobodu.

Lindsay Lohan je k nepoznání

Herečka Lindsay Lohan (35) se ukázala na fotce, na které je k nepoznání. Těžko říct, zda za to může filtr, odlíčený obličej, dobrá kosmetika anebo ruka zkušeného chirurga. Lindsay ale už dlouho nevypadala lépe!

Agáta Hanychová byla navštívit babičku

"Agáta je vnučka s velkým srdcem a má srovnané priority, i když to tak někdy podle bulváru nevypadá," pochválila svoji dceru Veronika Žilková (59). Ta se byla podívat za babičkou do nemocnice. Agáta Hanychová (36) hned potom zamířila na premiéru bratra Vincenta.

Ewa Farna děkuje fanouškům

"Chodí mi krásné zprávy. Napsala mi třeba paní, která má devítiletou dceru, co se 3roky nemohla smířit s jizvou, styděl se obléknout do plavek a podobně. Poslední tři dny si ta holčička sjíždí mojí písničku stále dokola, hladí si jizvu a říká, že je na ní pyšná," dojala se na sociálních sítích zpěvačka Ewa Farna (27) a poděkovala fanouškům, že se jim tolik líbí její nový song Tělo.

Související články

Další články