Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Agáta Hanychová NA PERVITINU! Tvrdé drogy byly i v nemocnici. Tyhle fotky šokují!

+ Dalších 36 fotografií
Tvrdé drogy jsou zlo. A mezi ty nejodpornější patří pervitin. Zkušenosti s tímto peklem má také Agáta. Veronika Žilková popsala, jak bojovala o život své dcery.

Toto nejsou hezké fotky a vidět by je měl každý, kdo testuje, co umí pervitin. Závislost zná také manželka Jakuba Prachaře. Její matka pro Top Star Extra popsala, jak Agáta šňupala a jak si tvrdé drogy nechala nosit i do nemocnice, kde ležela se zápalem plic.

Žilková přiznala, že vůbec netušila, v jakém pekle se její holčička nachází. Přitom každý, kdo se na teenagerku Agátu podíval, viděl, že se něco děje. Fialové, do copánků spletené vlasy, umaštěná pleť, skelný pohled... Tak Agáta vypadala, když jí bylo 16 let.

Agáta pervitin zkusila na škole. "Hned druhý den na škole dostala od dcery jednoho renomovaného fotografa pervitin. A ona do toho z nějakého pubertálního vzdoru vlítla. Trvalo to půl roku. Vůbec jsem to netušila, ale pak to pro mě byla ta největší životní rána. Bylo to strašné období, kdy na drogy skoro umřela," vzpomíná po letech Žilková.

Agáta si naštěstí drogy nepíchala, jen je šňupala. "Protože si nepíchala, ale šňupala, dostala těžký zápal plic. Bylo jí šestnáct, ležela na dětském oddělení a i tam si nechávala od spolužáků nosit drogy. Později jsme zjistili, že z dvaceti jich na drogách bylo sedmnáct," uvedla Agátina matka.

Aguš do toho prostě spadla, ale měla také špatné vzory přímo v rodině. Žilková později vzpomínala, že si musela vybrat mezi dcerou a tehdejším manželem Markem Navrátilem. Ten byl alkoholikem, odmítal se léčit a dával Agátě špatný příklad. Žilková tedy kvůli strachu o život své dcery šla a Navrátila z domácnosti vyhodila.

Dnes Agáta drogy nebere. Ale trápí ji situace kolem rozvodu. Snad se Jakub umoudří a dá Agátě ještě šanci. Pokud Jakub skutečně odejde, musí zůstat Agáta silná. Je všeobecně známo, že abstinující lidé neumí řešit složité životní situace a často se vrací k tomu, co je už jednou málem zabilo.

Související články

Další články