Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Agáta Hanychová kojí, kudy chodí: Na pedikúře i na fotbalovém zápase syna Kryšpína

Agáta Hanychová: Kojí na zvláštních místech a směje se tomu
Zdroj: Se souhlasem Agáta Hanychová
+ Dalších 8 fotografií
Kojení

Agáta Hanychová (38) očividně nemá problém s kojením na veřejnosti. To ostatně dokazuje pomalu každý den na sociálních sítích, kam přidává videa, kde svou dcerku Rozárku kojí například v salonu, kam si zašla na pedikúru, nebo na fotbalovém zápase. 

​Infuencerka Agáta Hanychová si rozhodně neláme hlavu s tím, co si o kojení na veřejnosti myslí ostatní. Ona sama s tím problém nemá, což je patrné i z videí a fotografií na Instagramu, kde je velmi aktivní. „Nastal čas kojení všude,“ napsala například před nedávnem k jednomu příspěvku na Instagramu, jak jsme psali v tomto článku. „Na skok od práce. Obědová pauza,“ říká zase u kojení, na které se nenamáhala s oblečením.

Trojnásobná maminka zkrátka své holčičce nic neodepře a velmi rozumně ji kojí, kdykoliv si Rozárka řekne.

Kojení všude

Tentokrát si Agáta zašla se svým asistentem Pepou a malou Rozárkou na nehty. A zatímco jí dělali pedikúru, Agáta na místě kojila. Když se pak navíc jela podívat na fotbalový zápas svého syna Kryšpína, musela svou dcerku nakojit přímo v tamních šatnách. „Dneska kojím na opravdu zvláštních místech,“ řekla v krátkém videu, kde ukázala prostory.

DOPORUČENÉ VIDEO: Rozhovor s Agátou

Ačkoliv Rozárčin obličej dříve ani Agáta, ani její partner Jaromír Soukup neukazovali, nyní už je všechno jinak. „Jaromír mi do tohohle nemluví. On je v tomhle hrozně hodnej. A vůbec… jsou to moje narozeniny, moje Róza,“ smála se nedávno influencerka, když se rozhodla Rózu poprvé ukázat. A Jaromír se nedržel zpět dlouho, jak je patrné z jeho Instagramu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy