Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Agáta Hanychová je zamilovaná až po uši: Co práskla na nového přítele?

Agáta Hanychová s novým přítelem.
Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové, koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
Nová láska

Agáta Hanychová (36) randí s podnikatelem Honzou Loskotem už více jak tři měsíce. Po dlouhé době se jednalo o muže, s nímž se seznámila jak jinak, než přes seznamku. Bude to konečně ten pravý?

Po loňském rozvodu s hercem Jakubem Prachařem (37) se zdálo, že si chce Agáta Hanychová najít muže za každou cenu. Vystřídala jich od té doby pět, přičemž se všemi se seznámila prostřednictvím seznamky. Úspěchy na ní slavila, ale nikdy se nejednalo o dlouhý vztah.

Momentálně se ale zdá, že je Agáta šťastná jako nikdy. Už více než tři měsíce randí s podnikatelem Honzou Loskotem, jehož tvář nedávno odhalila na sociálních sítích. „Honza je normální kluk, který pracuje, má své auto, svůj byt a je vtipnej. Dostal mě na to asi jak je normální a navíc super vaří. Po těch letech, co jsem musela vařit já, je to příjemná změna. Skvěle griluje, což my holky moc neumíme a navíc je kamarád s dětmi,“ svěřila se Agáta deníku Blesk.

Uvažuje nad dítětem!

S Honzou si modelka a influencerka užívá zcela obyčejné věci, jako jsou kino, koncerty či domácí grilovačky. A ačkoliv tři měsíce nejsou pro vážný vztah tak dlouhá doba, Agáta se rozhodně nebrání třetímu dítěti! „Je mi 36, takže si myslím, že to třetí dítě ještě mít budu. Ale rozhodně ho nechci dřív než za rok,“ doplnila kráska, která má z předchozích vztahů děti Kryšpína a Miu.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy