Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Agáta Hanychová jako vévodkyně Kate: Dvě hodiny po porodu vypadala líp než Soukup

Agáta Hanychová.
Zdroj: herminapress
+ Dalších 8 fotografií
rodinné album

Před pár dny přivedla influencerka Agáta Hanychová na svět svého třetího potomka, dceru Rozárku. Na svém Instagramu se bývalá modelka pochlubila fotografií, která byla vyfocena pouhé dvě hodiny po porodu. Opravdu asi jen málokdo by poznal, že za sebou měla náročné momenty.

Agáta vypadala perfektně

Influencerka Agáta Hanychová by mohla klidně změřit síly s vévodkyní z Cambridge Kate Middleton. Na svém Instagramu totiž zveřejnila fotografii pouhé dvě hodiny po porodu a na to, že jen před několika desítkami minut přivedla na svět svého třetího potomka, vypadá perfektně. Přesně tak to bylo kdysi i v případě vévodkyně.

Na snímku je společně se svým prvorozeným synem, ale hlavně se svou maminkou, herečkou Veronikou Žilkovou, která je pyšnou babičkou nejen Kryšpína a Mii, které má Hanychová z předchozích vztahů, ale nyní i novorozené Rozárky, jejímž tatínkem je Agátin současný partner, mediální magnát Jaromír Soukup.

Statečný Jaromír

I když je malá Rozárka i pro Soukupa třetím dítětem, přímo u porodu byl poprvé v životě. "Jaromír byl samozřejmě u porodu, byl skvělej a psala jsem mu, že vypadal hůř než já, když jsem rodila. Chlapa, když vydrží u porodu, je potřeba obdivovat, protože vidí milovanou osobu, jak trpí, a nemůže jí pomoct," pěla ódy na novopečeného tatínka bývalá modelka.

Bylo zřejmé, že Jaromír, který běžně vypadá jako drsňák a morous, byl z narození dcery dojatý a úplně rozněžnělý. "Moje holky. Jsou úžasné a božské. Pan doktor Vlk a nemocnice na Vinohradech jsou nejlepší," napsal na svůj instagramový profil majitel TV Barrandov. Ten, jak si všimli někteří gratulanti, vypadal dle fotek velice "pomačkaně". Skoro jako kdyby rodil místo Agáty.

To neušlo třeba Lucii Šlégrové. "Gratuluji tobě i Jaromírovi, který evidentně rodil za tebe. Jsi neskutečná, ta tvoje energie a hlavně se z ničeho nepo… a to já na tobě miluju. Holky, odpočívejte, ať jste hlavně v pořádku. Obrovská gratulace, super ženo," gratulovala s humorem miss a manželka bývalého hokejového reprezentanta Jiřího Šlégra.

Související články

Další články